سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۲:۰۳ | ۱۳۹۱/۱۰/۲۱
محدودیت های ترافیکی تعطیلات
۱۲:۰۳ | ۱۳۹۱/۱۰/۲۱
اجاره خودرو

محدودیت های ترافیکی تعطیلات

پرشین خودرو: معاون عملیات پلیس راه به مناسبت تعطیلات رحلت پیامبر اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجبتی (ع) و امام رضا(ع) محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی کشور را اعلام کرد.

به گزارش «پرشین خودرو»، سرهنگ رضا اسفندیاری معاون عملیات پلیس راه ناجا در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس گفت: تردد انواع موتور سیکلت‌ها از ساعت 12 ظهر چهارشنبه 20 دی ماه تا ساعت 24 روز شنبه 23 دی ماه از محورهای کرج- چالوس، هراز و فیروزکوه و بالعکس ممنوع و همچنین در محور هراز و فیروزکوه تردد همه تریلرها از این محور کماکان ممنوع بوده و تردد کلیه کامیون‌ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 صبح تا ساعت 22:30 روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه مورخ 21، 22 و 23 دی‌ماه از این محورها ممنوع است

سرهنگ اسفندیاری افزود: تردد انواع تریلر و کامیون از محور کرج- چالوس نیز کماکان ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 تاساعت 22:30 دقیقه روز شنبه 23 دی ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع و از ساعت 16 تا ساعت 22:30 دقیقه از 15 کیلومتری بالای مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه خواهد بود.

همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 تا ساعت 22:30 دقیقه روز شنبه مورخ 23 دی ماه از رودهن محدوده مشاء به سمت آمل ممنوع بوده و تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14:30 تا ساعت 22:30 از آب اسک تا رودهن محدوده مشاء بصورت یکطرفه خواهد بود.

وی در پایان اشاره کرد: مرکز کنترل ترافیک پلیس راه ناجا با شماره تلفن 88255555 به صورت شبانه روزی برای اطلاع از وضعیت راههای کشور و امدادرسانی احتمالی به حادثه دیدگان پاسخگو است.

ترافیک نیمه سنگین در جاده های هراز و سوادکوه

جاده های هراز و سوادکوه در مازندران ترافیک نیمه سنگین دارد.

فرمانده پلیس راه استان گفت: حجم زیادی از خودروها از تهران به سمت شمال در جاده هراز و سوادکوه در جریان است و از ساعت 10 صبح به بعد نیز ترافیک سنگین خواهد شد.

سرهنگ محمد نژاد همچنین افزود: در منطقه ولی آباد جاده کندوان برف می بارد که خودروها برای عبور و مرور در این جاده باید به زنجیر چرخ مجهز باشند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!