دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۵۴ | ۱۳۸۹/۱۰/۲۸
همه چیز درباره سهمیه بنزین و گازوئیل
۱۲:۵۴ | ۱۳۸۹/۱۰/۲۸
اجاره خودرو

همه چیز درباره سهمیه بنزین و گازوئیل

پرشین خودرو: رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور گفت: خودروهای بنزین سوز از اول بهمن، سهمیه برابر آذر، با قیمت 400 تومان دریافت خواهند کرد و اضافه بر آن، بنزین با قیمت 700 تومان عرضه خواهد شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، محمد رویانیان در نشست خبری افزود: در ماه آینده، هیچ خودرویی سهمیه حمایتی با قیمت 100 تومان نخواهد داشت.

وی گفت: افرادی که ذخیره بنزین 100 تومانی دارند، ذخیره آنان محفوظ است.

رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور، سهمیه خودروهای بنزین سوز را به این ترتیب اعلام کرد: تاکسی بنزینی درون شهری 500 لیتر، تاکسی بنزین برون شهری 750 لیتر، تاکسی دوگانه سوز شهری 400 لیتر، تاکسی دوگانه سوز برون شهری 500 لیتر، خودروهای آژانس دوگانه سوز و بنزینی 300 لیتر ، وانت بار نوع یک 200 لیتر، وانت بار نوع دو 400 لیتر و موتورسیکلت 25 لیتر.

رویانیان افزود: از اول بهمن گازوئیل، برای خودروهای باری و مسافری، با قیمت 150 تومان عرضه خواهد شد و گازوئیل با نرخ 165 ریالی نیز نخواهیم داشت..

رویانیان گفت: آن دسته از صاحبان خودروهای باری و مسافری که گازوئیل 165 ریالی ده روز ابتدای طرح در کارت خود دارند، ذخیره آنان محفوظ است.

وی، نرخ دوم گازوئیل را برای این خودروها 350 تومان اعلام کرد.

رویانیان تاکید کرد: تمام خودروهای ناوگان حمل و نقل بار و مسافر به میزان پیمایش، گازوئیل دریافت خواهند کرد و این سهمیه در نظرگرفته شده نیاز آنان را مرتفع خواهد کرد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!