شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۰۵ | ۱۳۹۱/۱۰/۲۷
افزایش تا 40 درصدی قیمت خودروهای داخلی
۱۲:۰۵ | ۱۳۹۱/۱۰/۲۷
اجاره خودرو
دبیر اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو خبر داد

افزایش تا 40 درصدی قیمت خودروهای داخلی

پرشین خودرو: طی چند ماه اخیر قیمت خودروهای داخلی بین 30 تا 40 درصد افزایش داشته در حالیکه این افزایش قیمت برای خودروهای وارداتی در برخی از موارد به 100 درصد رسیده است.

به گزارش «پرشین خودرو»، دبیر اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو با بیان این مطلب گفت: این امر باعث شده بخشی از تقاضا از بازار خودروهای وارداتی و خارجی به بازار خودروهای داخلی منتقل شود و چنانچه پاسخ مناسبی برای تقاضای ایجاد شده در این بازار داده نشود باید در انتظار افزایش بیشتر قیمت خودروهای وطنی و آشفتگی بازار باشیم.

کاظم محمدی نیکخواه ادامه داد: در حال حاضر مردم به جای خرید یک خودروی خارجی با قیمت دو برابر به سمت خرید خودروهای ایرانی که خدمات پس از فروش گسترده تری دارد، تمایل بیشتری از خود نشان می دهند.

وی با تاکید بر اینکه دوره رونق پایان سال بازار خودرو آغاز شده است، تصریح کرد: تنور بازار خودرو در این روزها گرم شده است و این در حالی است که به دلیل کاهش عرضه در سال جاری نسبت به سال های گذشته، با افزایش تقاضا روبرو هستیم.

دبیر اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو تاکید کرد: همه مسوولان و دست اندرکاران بازار خودرو و خودروسازان باید به منظور ایجاد تعادل و جلوگیری از افزایش افسارگسیخته قیمت ها در جهت افزایش عرضه در روزهای پایانی سال تلاش کنند.

این فعال بازار خودرو در ادامه افزود: تمایل مصرف کنندگان به خرید تولیدات داخلی سبب افزایش چشمگیر تقاضا نسبت به سال های گذشته برای این خودروها شده است بنابراین خودروسازان و قطعه سازان در جهت افزایش تولید باید تمامی تلاش خود را به کار بگیرند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
خودروهای داخلی
نظر بینندگان
!
!
!