سه شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۱۳ | ۱۳۸۹/۱۱/۰۲
افتتاح بزرگ‌ترین مرکز آپشن کشور
۱۳:۱۳ | ۱۳۸۹/۱۱/۰۲
اجاره خودرو

افتتاح بزرگ‌ترین مرکز آپشن کشور

پرشین خودرو: بزرگ‌ترین مرکز عرضه خودرو و تجهیزات سفارشی در کشور در کیلومتر 11 جاده مخصوص تهران ـ کرج افتتاح شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، با توجه به سیاست ­های توسعه­ ای شرکت خودروهای سفارشی ایران خودرو (آپکو) و درخواست مشتریان در راستای دریافت خودرو و تجهیزات سفارشی استاندارد این مرکز به بهره برداری رسید.

با توجه به تمهیداتی که برای این مرکز اندیشیده شده، نمایشگاه و فروشگاه مرکزی آپکو ظرفیت سرویس دهی روزانه به 50 خودرو را دارد که بسته به تجهیزاتی که مورد تقاضای مشتریان است، این تعداد قابل افزایش بوده و محدودیتی نیز برای پذیرش وجود ندارد.

در این مرکز این امکان برای مشتریان فراهم شده که کلیه خودروهای ثبت نامی ایران خودرو را انتخاب و خودروی مورد نظرشان را حداکثر ظرف مدت 72 ساعت تحویل بگیرند.

همچنین امکان نصب اقلام انتخابی مورد نیاز مشتریان نیز وجود دارد و می‌توانند تقاضایشان را ارایه و خودروی تجهیز شده خود را در اسرع وقت در منزل تحویل بگیرند.

وسعت این مرکز تجهیز و عرضه خودروهای سفارشی بالغ بر سه هزار متر‌مربع است و از دو قسمت نمایشگاه مرکزی و اداره تحویل تشکیل شده است.

گفتنی است، شرکت آپکو برای مشتریانی که برای اولین بار به مرکز مذكور مراجعه کنند تخفیفات قابل توجهی در نظر گرفته که متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

نظر بینندگان
!
!
!