شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۲۰ | ۱۳۹۱/۱۱/۰۳
اجازه عرضه بنزین 2500تومانی نمی دهیم
۱۰:۲۰ | ۱۳۹۱/۱۱/۰۳
اجاره خودرو

اجازه عرضه بنزین 2500تومانی نمی دهیم

پرشین خودرو: نماینده ارومیه در مجلس با تاکید بر اینکه ما مخالف سرسخت اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها تا پایان سال جاری هستیم، گفت: اجازه نمی‌دهیم یک شبه نرخ بنزین به 2 هزار یا 2 هزار و 500 برسد.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از فارس، نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز در تذکری آئین‌نامه‌ای اظهار داشت: در زمان اجرای فاز اول قانون هدفمندسازی یارانه‌ها با پافشاری مجلس قرار شد اجرای این قانون پلکانی باشد. اما یک شبه انجام شد.

وی افزود: ما مخالف سرسخت اجرای فاز دوم هدفمند سازی یارانه‌ها تا پایان سال جاری هستیم و نظرمان این است که باید فاز دوم به صورت پلکانی و با در نظر گرفتن جامعه آسیب پذیر اجرایی شود؛ ما اجازه نمی‌دهیم قیمت بنزین یک شبه به 2 هزار یا 2 هزار و 500 تومان برسد.

قاضی‌پور همچنین یادآور شد: اجازه دهید طبق قانون مصوب مجلس تا پایان سال جاری هیچ گونه افزایش قیمتی نداشته باشیم.

حجت‌الاسلام ابوترابی فرد در پاسخ به این تذکر قاضی‌پور گفت: قطعا در همین چارچوب باید عمل شود. نظر نمایندگان باید در کمیسیون‌های تخصصی دریافت شود و آنچه در صحن علنی به تائید برسد، ملاک عمل است.

در ادامه این جلسه حجت‌الاسلام سید علی محمد بزرگواری نماینده مردم کهکیلویه و بهمئی در مجلس نیز در اخطاری با استناد به اصول 67 و 69 قانون اساسی، گفت: ما هم امین و امانتدار ملت هستیم.

وی با اشاره به برگزاری نشست‌های مشترک بین دولت و مجلس برای سامان دادن به مسائل معیشتی مردم، خواستار اعلام تصمیمات اخذ شده در این نشست‌های مشترک به نمایندگان مجلس شد.

ابوترابی‌فرد نیز به بزرگواری پاسخ داد: فعلا در جلسات بین دو قوه فقط گفت‌وگوها و مذاکرات انجام می‌شود، و اگر تصمیمی باشد، به اطلاع نمایندگان می‌رسد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
قیمت بنزین
نظر بینندگان
!
!
!