شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۰۱ | ۱۳۹۱/۱۱/۰۴
قیمت در بازار خودرو جهنده شد!
۱۰:۰۱ | ۱۳۹۱/۱۱/۰۴
اجاره خودرو
20 میلیون تومان افزایش قیمت طی چند ساعت

قیمت در بازار خودرو جهنده شد!

پرشین خودرو: آشفتگی بازار خودرو کار را به جایی رسانده که حتی نمایندگی‌هایی که به مناسبت دهه فجر رسماً اقدام به اعلام قیمت کرده بودند، با سخت‌تر کردن شرایط، قیمت‌های خود را افزایش داده‌اند.

به گزارش «پرشین خودرو»، در همین رابطه ش. موسوی می گوید: دیروز ساعت یک بعد از ظهر قیمت را با نمایندگی چک کردم و ساعت 10 شب که با همسرم برای معامله به نمایندگی مراجعه کردیم با افزایش 20 میلیون تومانی قیمت مواجه شدیم.

وی می گوید: قیمت اسپورتیج صفر 135 میلیون تومانی ظرف کمتر از 9 ساعت به 155 میلیون تومان، سورنتو 155 میلیون تومانی در همین فاصله زمانی به 163 میلیون تومان و پرادوی دو در 2008 از 125 میلیون به 135 میلیون تومان رسیده است.

او برای خرید خودرو به یکی از نمایندگیهای خودرو در مدرس – میرداماد مراجعه کرده بود که عملاً از خرید منصرف شد.

نگاهی به آگهی های روزنامه های امروز و مقایسه آن با قیمتهای دیروز نشان می دهد که به عنوان نمونه در آگهی "4 دستگاه پرادو 2 در سفید، مشکی متالیک 4 سیلندر 2007 فول " مربوط به 3 بهمن قیمت 176 میلیون تومان درج شده که همان آگهی در روزنامه 4 بهمن 185 میلیون تومان درج شده است.

به گزارش فارس، نمایندگیهایی که به مناسبت دهه فجر قیمت رسماً به اعلام قیمت اقدام کرده بوند، قیمتها و شرایط تحویل خود را ظرف یک روز به طور جالبی تغییر دادند. به عنوان نمونه خودرو تیانا که دیروز مشمول تحویل فوری با قیمت 124 میلیون تومان بود، امروز به صورت رزرو، طی 30 روز با قیمت 127 میلیون تومان تحویل می شود.

این تحولات محدود به خودروهای وارداتی یا خارجی نبوده و در حوزه تولیدات داخلی نیز افزایشهای 3 میلیون تومانی مشاهده می شود.

در حالی که خودروی ال 90 دیروز 31 میلیون تومان به صورت تحویل فوری به فروش می رسید، امروز قیمت آن به 34 تا 36 میلیون با تحویل 15 روزه یا دیرتر رسیده است.

برخی دلایل این تحولات حوزه بازار خودرو را مربوط به مطرح شدن بحث موافقت رئیس‌جمهور با تعیین قیمت خودروهای داخلی بر اساس ارز مبادله‌ای و همچنین با رشد نرخ ارز آزاد و برخی نیز آن را متأثر از تحولات و افزایش قیمت‌ها در بازار می‌دانند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
افزایش قیمت
نظر بینندگان
مصرف کننده ناچار ایرانی
vote
۸
vote
۱۳۹۱/۱۱/۰۴
اقای رئیس جمهور حقوق کارمند و کارگربا ارز مبادله حداقل 1200000 میباشد لطفا" دستور فرمایید!
زرنگ
vote
۲
vote
۱۳۹۱/۱۱/۰۴
کدام نمایندگی ساعت 10شب بازه؟
!
!
!