سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۲۶ | ۱۳۹۱/۱۱/۰۴
پراید 16 میلیون تومان!
۱۳:۲۶ | ۱۳۹۱/۱۱/۰۴
اجاره خودرو
8 میلیون افزایش قیمت طی 4 روز

پراید 16 میلیون تومان!

پرشین خودرو: موافقت رئیس‌جمهور با قیمت‌گذاری خودرو بر اساس ارز مبادله‌ای و تدوین دستورالعمل این نوع قیمت‌گذاری موجب افزایش ۵۰۰هزار تا ۸میلیون تومانی قیمت خودروهای داخلی در بازار طی ۴ روز اخیر شد.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از فارس، طی 4 روز اخیر قیمت هر دستگاه پژو 206 تیپ 2 با افزایش 4 میلیون تومانی به 34 میلیون تومان و قیمت هر دستگاه پژو 206 تیپ 5 با رشد 2.5 میلیون تومانی به 38 میلیون تومان رسیده است.

همچنین قیمت هر دستگاه 206 تیپ 6 رشد 4 میلیون تومانی را در چند روز اخیر تجربه کرده و در حال حاضر 45 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.

در مورد پژو 206 صندوقدار مدل V20 نیز می‌توان به افزایش 3.5 میلیون تومانی قیمت این خودرو و عرضه آن با قیمت 33.5 میلیون تومان اشاره کرد.

قیمت پژو 207 دنده اتوماتیک نیز با رشد 2.5 میلیون تومانی به 48.5 میلیون تومان و قیمت نوع معمولی این خودرو با افزایش 3 میلیون تومانی به 40 میلیون تومان رسیده است.

رشد 3 میلیون تومانی قیمت پژو پارس

پژو 405 بنزینی نیز به عنوان پرفروش‌ترین محصول ایران خودرو طی 4 روز اخیر یک میلیون و 200 هزار تومان افزایش قیمت داشته و هم اکنون 21 میلیون تومان معامله می‌شود.

افزایش قیمت پژو پارس سال نیز در این روزها 3 میلیون تومان بوده که قیمت این خودرو را به 30 میلیون تومان رسانده است.

قیمت تندر 90 مدل E1 ایران خودرو هم با افزایش قیمت 2 میلیون و 700 هزار تومانی به 27.5 میلیون تومان رسیده و مدل E2 این خودرو تولید ایران خودرو با افزایش قیمت 2 میلیون و 800 هزار تومانی به قیمت 31 میلیون تومان در بازار معامله می‌شود.

رانا 2.5 میلیون تومان گران شد

در مورد رانا، محصول جدید ایران خودرو نیز می‌توان به افزایش 2.5 میلیون تومانی قیمت این خودرو و معامله آن با قیمت 30 میلیون تومان در بازار اشاره کرد. سمند LX نیز که خودرویی کاملاً ملی محسوب می‌شود طی 4 روز اخیر با افزایش قیمت 2.5 میلیون تومانی، به نرخ 24.5 میلیون تومان به خریداران عرضه می‌شود.

افزایش قیمت سوزوکی گرند ویتارا نیز در روزهای جاری 8 میلیون تومان بوده به طوری که این خودرو در بازار 105 میلیون تومان معامله می‌شود.

رشد 2.5 میلیون تومانی قیمت پراید

تیبا نیز که تا 4 روز پیش 16 میلیون و 200 هزار تومان خرید و فروش می‌شد امروز به قیمت 18.5 میلیون تومان به مشتریان عرضه می‌شود.

در مورد محصولات پرفروش سایپا نیز می‌توان به رشد قیمت 500 هزار تا 2.5 میلیون تومانی اشاره کرد. در حال حاضر هر دستگاه سایپا 111 مدل SX در بازار 16 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود که نسبت به 4 روز پیش افزایش 2.5 میلیون تومانی را نشان می‌دهد.

قیمت سایپا 131 مدل SX نیز با رشد 700 هزار تومانی به 14.5 میلیون تومان رسیده است. این افزایش قیمت در مورد سایپا 132 مدل SX حدود 500 هزار تومان بوده و در حال حاضر این خودرو 14 میلیون و 300 هزار تومان معامله می‌شود.

تندر 90 مدل E2 پارس خودرو نیز با افزایش 2.5 میلیون تومانی در بازار به 32 میلیون تومان رسیده و در مورد تیانا، محصول دیگر پارس خودرو نیز می‌توان به رشد 3 میلیون تومانی قیمت این خودرو و عرضه آن با قیمت 124 میلیون تومان اشاره کرد.

مگان در باشگاه 70 میلیونی‌ها

افزایش قیمت ماکسیمای دنده اتوماتیک نیز در بازار طی روزهای اخیر 2 میلیون تومان بوده و در حال حاضر این خودرو 95 میلیون تومان معامله می‌شود.

مگان 2000 سی‌سی نیز با افزایش قیمت 2.5 میلیون تومانی، حدود 70 میلیون تومان به خریداران عرضه می‌شود.

رشد 2 تا 20 میلیون تومانی قیمت خودروهای خارجی

افزایش قیمت خودرو در بازار تنها محدود به خودروهای داخلی نبوده بلکه خودروهای خارجی نیز طی 2 تا 3 روز اخیر افزایش قیمت قابل توجهی را داشته‌اند به طوری که قیمت هر دستگاه کرولا در بازار با رشد 2 میلیون تومانی به 95 میلیون تومان رسیده و این افزایش قیمت در مورد یاریس هاچ‌بک نیز 3 میلیون تومان بوده که در حال حاضر 78 میلیون تومان معامله می‌شود.

قیمت اپتیما، محصول شرکت کیا نیز با افزایش 3 میلیون تومانی طی 4 روز اخیر به 133 میلیون تومان رسیده است. این رشد قیمت در مورد اسپورتیج 2400 سی‌سی حدود دو میلیون تومان بوده که قیمت این خودرو را به 142 میلیون تومان رسانده است.

در مورد سراتو 2000 سی‌سی و نوع کوپه این خودرو نیز باید به ثبات قیمت در بازار طی 4 روز اخیر اشاره کرد و در حال حاضر این خودروها به ترتیب 97 و 95 میلیون تومان معامله می‌شوند.

موهاوی 5 میلیون تومان گران شد

قیمت سورنتو نیز در بازار 155 میلیون تومان است که تغییری را نسبت به روزهای اخیر نشان نمی‌دهد. افزایش قیمت موهاوی هم در بازار حدود 5 میلیون تومان بوده و قیمت این خودرو در حال حاضر 160 میلیون تومان است.

رشد قیمت مزدا 2 نیز 3 میلیون تومان بوده که هم اکنون 58 میلیون تومان معامله می شود. در مورد مزدا 3 نیز طی روزهای اخیر افزایش قیمتی اتفاق نیفتاده و این خودرو همچنان با قیمت 95 میلیون تومان به خریداران عرضه می‌شود که در واقع همان قیمت نمایندگی است.

در عین حال هیوندایی I20 و I30 نیز طی 4 روز گذشته تغییر قیمتی را تجربه نکرده‌اند و در حال حاضر این خودروها به ترتیب 61 و 87 میلیون تومان خریداری می‌شوند.

رشد 20 میلیون تومانی قیمت خودرو برای دهک‌های بالا

در مقابل، قیمت هر دستگاه جنسیس با افزایش 20 میلیون تومانی به 230 میلیون تومان رسیده است. این افزایش قیمت در مورد سانتافه 13 میلیون تومان بوده و در حال حاضر قیمت این خودرو در بازار به 155 میلیون تومان رسیده است.

افزایش قیمت سوناتا هم طی روزهای اخیر 5 میلیون تومان بوده و این خودرو به قیمت 135 میلیون تومان به خریداران واقع در دهک‌های بالای درآمدی عرضه می‌شود.

در روزهای اخیر قیمت آزرا گرانجور نیز در بازار تغییری نداشته و همچنان 157 میلیون تومان معامله می‌شود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
منصور
vote
۱
vote
۱۳۹۱/۱۱/۰۹
دیگه ول کنید بخدا ر...یم غلط.......................یم بدبخت شدیم کسی نیست به داد ما برسه گرونی بیداد کرده با یه جرقه منفجر میشیمااا
بی نام
vote
۱
vote
۱۳۹۱/۱۱/۰۶
ای بابا.همین الآن ال90 تو اروپا 9 و نیم هزار دلاره.با دلار آزاد میشه همون 30 میلیون خودمون.اونوقت حضرات میخوان ماشین رو به بهونه ی این که با ارز آزاد وارد میکنن ، گرون تر هم بکنن.خب با انصاف همین الآن هم داریم با ارز ازاد ماشین میخریم.آخه چقد باید از این ملت سواری گرفت؟؟؟
ناشناس
vote
۲
vote
۱۳۹۱/۱۱/۰۵
مرسی واقعآممنون ازاینهمه به فکرمردم بودن.خسته نباشید
Akasha
vote
۰
vote
۱۳۹۱/۱۱/۰۵
ما که راضی هستیم هفت میلیون رفت روی ماشینم در عرض 2ماه
ايران
vote
۱
vote
۱۳۹۱/۱۱/۰۵
متاسفم؟؟؟؟؟؟؟!
مجید
vote
۳
vote
۱۳۹۱/۱۱/۰۵
دیگه بایدازالاغ به جاماشین استفاده کنیم
حسین
vote
۸
vote
۱۳۹۱/۱۱/۰۵
این تازه سکوی پرتابه به سمت پراید 50 میلیونی .
محمد
vote
۷
vote
۱۳۹۱/۱۱/۰۵
دست همه تون دردنکنه خیلی زحمت کشیدطی این یکسال دیگه کاری نبوده که نکرده باشید.همین جورادامه بدهیدمردم همه ی اینهاراتا کی میتونند تحمل کنند.
احسان
vote
۴
vote
۱۳۹۱/۱۱/۰۵
ای بابا انقدر گله نکنید بچه ها قراره یارانه ها زیاد بشه همه مشکلا رو حل کنه ........
محمد جواد
vote
۵
vote
۱۳۹۱/۱۱/۰۵
چی میخواد بشه؟
ناشناس
vote
۸
vote
۱۳۹۱/۱۱/۰۵
خونه که رویا بود , ماشینم داره میشه رویا , ازدواجم تا چند وقت دیگه میشه رویا , خوب من رفتم خودمو بکشم !!! آقایان مسئول حاشا به غیرتتون که صداتون در نمیاد
مردم بدبخت
vote
۶
vote
۱۳۹۱/۱۱/۰۴
فقط میتونم همه رو بدبخت کردن اونوقت آقا زاده هاشون انقد دارن که راحت نشستن
وحید
vote
۸
vote
۱۳۹۱/۱۱/۰۴
از ماست که بر ماست
amin
vote
۱۰
vote
۱۳۹۱/۱۱/۰۴
ما دهه شصتیا (60) نسل سوخته به معنای واقعی کلمه هستیم اون از اول که هرچی ازمایش برا نظام جدید قدیم بود رو ما کردند بعد دانشگاه یه طور دیگه سربازی هم که اینطوری حالا هم که اول جوونی باید برای ارزونترین و بدرد نخورترین ماشین 16 پول بدیم خدا دردمو به کی بگم
1234
vote
۵
vote
۱۳۹۱/۱۱/۰۴
همین چند روز پیش گفتم اگه پراید بشه 30 میلیون و بنزین بشه 3هزار تومن، بازم میریم میخریم و صدامون هم درنمیاد!!!
Davoud
vote
۲۸
vote
۱۳۹۱/۱۱/۰۴
جوونا قبلا واسه ازدواج مشكل خريده خونه داشتن..الان خونه دار شدن شده رويا...خريده يك دستگاه پرايد شده مشكلشون!!!!
علی
vote
۲۳
vote
۱۳۹۱/۱۱/۰۴
کی باور می کرد 206 که روز 14 تومان بود بشه 34 تومان!!! یعنی 20 میلیون افزایش قیمت طی کمتر از یکسال!!!! این یعنی حدود 143 درصد افزایش قیمت، اون وقت آقای نعمت بخش هر جا میشینه میگه تورم در بخش خودرو قابل مقایسه با مواد غذایی نیست، آخه با انصاف تو ماشین صحبت از میلیونه ولی تو مواد غذایی صحبت از هزار، درثانی مگه قراره ماشین هم اندازه نیازهای اولیه مردم گرون بشه، البته کسی که رو فرش میشینه خبر از حصیر نشین نداره
سعيد
vote
۲۴
vote
۱۳۹۱/۱۱/۰۴
موشكل ؟ موشكل نداريم كه خيلي ام آلي
نيما
vote
۲۰
vote
۱۳۹۱/۱۱/۰۴
دست اقاي رييس جمهور درد نكنه با اين قيمتا
علی
vote
۱۷
vote
۱۳۹۱/۱۱/۰۴
باسلام لطفا اصلاح کنید: ال90: 36میلیون پارس سال: 33میلیون
!
!
!