جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۳۸ | ۱۳۹۱/۱۱/۰۵
کشف 40 هزار لیتر سوخت قاچاق
۰۹:۳۸ | ۱۳۹۱/۱۱/۰۵
اجاره خودرو

کشف 40 هزار لیتر سوخت قاچاق

پرشین خودرو: فرماندار اردبیل از کشف و ضبط بیش از 40 هزار لیتر سوخت قاچاق شامل نفت کوره و نفت سفید از قاچاقچیان در اردبیل خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو»، کاظم دبیر شامگاه چهارشنبه در جلسه قاچاق کالا و سوخت شهرستان اردبیل اضافه کرد: با مراقبت ها و مدیریت، قاچاق سوخت در این استان نسبت به سال گذشته کاهش چشمگیری داشته است.

وی بر ضرورت مدیریت مصرف بنزین و سایر مواد سوخت و حاملهای انرژی تاکید کرد و افزدد: مدیران جایگاهها باید از عرضه غیر قانونی سوخت جلوگیری و با مدیریت به بهینه سازی مصرف آن کمک کنند.

فرماندار اردبیل همچنین از کاهش چهار درصدی مصرف گاز و نفت سفید در اردبیل خبر داد و یادآور شد: از ابتدای سال جاری تاکنون مصرف گاز و نفت سفید در مرکز استان بیش از چهار درصد کاهش نشان می دهد.

به گفته وی استاندارد سازی بخاریها، نصب شیشه های دوجداره و همکاری مردم در استفاده بهینه از این فرآورده ها از عوامل مهم این کاهش است.

دبیر به اجرای طرح شبنم و تشدید نظارتها در راستای جمع آوری کالاهای قاچاق و غیر استاندارد در اردبیل تاکید کرد و از مسئولان ذیربط در این حوزه خواست با جدیت این طرح را به مرحله اجرا بگذارند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
سوخت قاچاق
نظر بینندگان
!
!
!