شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۴۰ | ۱۳۹۱/۱۱/۰۸
بررسی مسایل صنعت خودرو در مجلس
۰۹:۴۰ | ۱۳۹۱/۱۱/۰۸
اجاره خودرو

بررسی مسایل صنعت خودرو در مجلس

پرشین خودرو: عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از بررسی افزایش قیمت و پایین بودن کیفیت خودرو در صحن علنی مجلس خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران، الیاس طاهری با بیان این مطلب افزود: موضوع افزایش بی رویه و ادامه دار قیمت خودرو در کمیسیون صنایع و معادن مجلس، مطرح شده و اعضای کمیسیون ابعاد مختلف این موضوع و عوامل بروز آن را بررسی کرده اند.

وی ادامه داد: پایین بودن کیفیت خودروهای تولید نیز از مباحثی است که مورد توجه کمیسیون قرار گرفته و هم اکنون در حال پیگیری دلایل افزایش قیمت خودور هستیم.

طاهری افزود: همچنین برای بررسی بیشتر، این موضوع هفته آینده در صحن علنی نیز به بحث گذاشته می شود تا راهکارهای مناسب برای ایجاد تعادل در بازار شناسایی شود.

این عضو کمیسون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد: به منظور بررسی دقیق و ریشه یابی عوامل ایجاد این نابسامانی، از مدیران و مسوولان مرتبط با تولید خودرو نیز درحواست می شود که در مجلس حضور داشته باشند.

برچسب ها:
نماینده مجلس
نظر بینندگان
صالحی
vote
۲
vote
۱۳۹۱/۱۱/۰۸
آقای نماینده ،تنها عامل اصلی و اساسی ،آشفته بازار قیمت خودرو ،زیاده خواهی خودروسازان و عدم به موقع تحویل خودرو به مشتریان در سررسیدتحویل خودرو به خریدارانی است که از تحویل خودرو آنها ماههاست که گذشته است در حالی که به طور نمونه به اعتراف دبیر انجمن خودروسازان (نعمت بخش)به عنوان نمونه همکنون 3 هزار تندر90 در پارکینگ های ایران خودرو وسایپا خاک میخورد.شاید شما به داد ما برسید
!
!
!