سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۵۱ | ۱۳۹۱/۱۱/۰۸
کشف 45 هزار لیتر سوخت قاچاق
۱۵:۵۱ | ۱۳۹۱/۱۱/۰۸
گرندکس

کشف 45 هزار لیتر سوخت قاچاق

پرشین خودرو: 45هزار لیتر گازوییل قاچاق در اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده شهرستان قشم کشف شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، جانشین فرماندهی انتظامی هرمزگان گفت: مأموران انتظامی و دریابانی این استان این مقدار سوخت قاچاق را از 4 دستگاه خودرو حامل سوخت قاچاق کشف کردند.

سرهنگ احمد دادستانی افزود: در این زمینه 4 قاچاقچی دستگیر شدند.

وی گفت: همچنین در اجرای این طرح 3 هزار لیتر بنزین، 260 لیتر روغن، 137 دستگاه موتور پمپ مکنده سوخت، 47 عدد بشکه و مخزن 1000 تا 10000 لیتری، 32 کارتن چسب فایبر گلاس قایق کشف شد.

جانشین فرماندهی انتظامی هرمزگان افزود: 12 دستگاه موتورسیکلت، 6 فروند تشت قایق و 6 دستگاه موتور قایق هم توقیف شد.

فرمانده پایگاه دریابانی بندرعباس از کشف خط لوله سه کیلومتری و 40 هزار لیتر سوخت قاچاق طی روز گذشته در ساحل روستای بوستانو بندرعباس خبرداد.

سرهنگ فریدون کرمی با اشاره به کشف و انهدام لوله‌های انتقال سوخت و مخازن سوخت قاچاق در ساحل روستای بوستانو این شهرستان گفت: باتلاش همکاران‌مان و انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی موفق به کشف و انهدام شبکه انتقال قاچاق سوخت در منطقه بوستانو شدیم.

وی با بیان اینکه قاچاقچیان با لوله‌گذاری در سه محور به طول بیش از سه کیلومتر در نوار ساحلی، سوخت قاچاق را از طریق لوله‌های P.V.C به دریا منتقل و از طریق شناورها سوخت را به خارج از کشور قاچاق می‌کردند، گفت: با تشدید گشت‌های هدفمند و محسوس و نامحسوس در نقاط آلوده شهرستان قصد داریم در حد امکان جلوی قاچاق سوخت را بگیریم.

وی یادآور شد: منطقه ساحل غربی شهر بندرعباس و شمال شهرستان بندر خمیر که با شهرستان بندرعباس هم‌مرز است، به عنوان مناطقی شناخته می‌شود که در بعد مقابله با قاچاق مورد توجه و تمرکز نیروهای عملیاتی و اطلاعاتی این پایگاه است.

کرمی تصریح کرد: طی ماه‌های گذشته نیز این پایگاه در قالب طرح‌های محرم،اقتدار فجر و... اقدام به پاکسازی و جمع‌آوری اقلام مورد استفاده قاچاق سوخت از مناطق آلوده شهر بندرعباس کرد.

فرمانده پایگاه دریابانی بندرعباس دستاورد اخیر این پایگاه در اجرای رزمایش فجر در روستای بوستانو را کشف بیش از سه کیلومتر لوله انتقال سوخت، 40 هزار لیتر گازوئیل ،20 عدد مخزن بزرگ و کوچک،هفت دستگاه موتور پمپ انتقال سوخت و ... عنوان کرد.

وی از انهدام 40 هزار لیتر سوخت قاچاق خبر داد و گفت:این مقدار سوخت در مخازن سیمانی نگهداری می شد که به علت گل و لای بودن منطقه امکان انتقال وجود نداشت.

به گفته کرمی طرح پاکسازی نقاط آلوده در این شهرستان با نام فجر تا اواخر بهمن ماه سال جاری همچنان ادامه دارد.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
برچسب ها:
سوخت قاچاق
نظر بینندگان
!
!
!