یكشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۴۴ | ۱۳۹۱/۱۱/۰۹
ورود و خروج خودرو به قشم رایگان است
۰۹:۴۴ | ۱۳۹۱/۱۱/۰۹
گرندکس

ورود و خروج خودرو به قشم رایگان است

پرشین خودرو: مدیرکل گمرک جزیره قشم گفت: مدت انجام تشریفات گمرکی برای خودروهای ورودی به این جزیره به نصف کاهش یافته است.

به گزارش «پرشین خودرو»، حسین سعیدی روز یکشنبه در نشست وی‍ژه با اصحاب رسانه ها به مناسبت روز جهانی گمرک در سالن کنفرانس این اداره کل افزود: این اقدام برای ایجاد تسهیلات هرچه بیشتر برای مسافران که از اقصی نقاط ایران به قشم سفر می کنند، صورت گرفته است.

وی با تاکید بر اینکه رضایت و رفاه مسافران برای گمرک یک اصل است، تصریح کرد: با حذف بسیاری از تشریفات زائد در هنگام ورود و خروج خودروها در جزیره قشم از میزان معطلی بی مورد آنها کاسته شده است.

به گفته وی در صورت همکاری دستگاه های دیگر از جمله راهنمایی و رانندگی و ثبت احوال که طبق قانون در این تشریفات دخالت دارند، شرایط ایده آلی را می توان در تکریم مسافرانی که با خودرو شخصی یا اتوبوس های مسافربری به جزیره قشم سفر می کنند، فراهم ساخت.

مدیرکل گمرک قشم با اشاره به اینکه اداره کل گمرک قشم بابت ورود خودروها به قشم و یا خروج آنها از این جزیره هزینه ای از صاحبان آنها نمی گیرد، تعداد این خودروها را در 10ماهه سال جاری افزون بر 696هزار و 440دستگاه اعلام کرد و گفت: این تعداد خودرو که از طریق گمرکات لافت و پهل جابجا شده اند در مقایسه با میزان خودروهایی که در مدت مشابه سال گذشته از این گمرکات جابجا شده اند، افزون بر 18درصد افزایش داشته است.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
برچسب ها:
گمرک
نظر بینندگان
!
!
!