سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸
پرشین خودرو
طرح جدید اسقاط نقدی فرسوده ها
۱۶:۲۶ | ۱۳۹۱/۱۱/۱۱
اجاره خودرو

طرح جدید اسقاط نقدی فرسوده ها

پرشین خودرو: قائم مقام ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور، از اجرای طرح جدید اسقاط نقدی خودروهای فرسوده ویژه ایام مبارک فجر خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو»، عبدالله جلالی با بیان اینکه در این طرح علاوه بر اینکه سقف ارزش گواهی اسقاط یک میلیون و 500 هزار تومان در نظر گرفته شده است، به مالکان خودروهای فرسوده سواری مدل 56 تا 70، دویست هزار تومان ارزش لاشه خودرو هم پرداخت می شود.

وی با بیان اینکه این طرح از روز شنبه چهاردهم بهمن به مدت یک هفته ادامه دارد، ارزش لاشه خودرو برای وانت بارهای یک تن مدل 76 را 200 هزارتومان و ارزش گواهی اسقاط را یک میلیون تومان دانست و افزود: همچنین قرار است برای وانت بارهای بالای یک تن مدل 76، دویست هزارتومان ارزش لاشه خودرو و یک میلیون تومان ارزش گواهی خودرو پرداخت شود.

جلالی، ارزش لاشه خودرو برای مینی بوس های مدل 76 و پایین تر و همچنین کامیونت های 3 و نیم تن تا 6 تن، کامیون سبک 6 تا 10 تن، کامیون متوسط 10 تا 26 تن، کامیون سنگین 26 تا 32 تن و کامیون کشنده با مدل 66 و پایینتر را 60 درصد ارزش وزنی لاشه دانست و گفت: ارزش گواهی اسقاط این خودروها به ترتیب از 3 تا 8 میلیون تومان درنظر گرفته شده است.

وی ارزش گواهی اسقاط برای اتوبوسهای برون شهری را 10 میلیون تومان اعلام کرد.

قائم مقام ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور همچنین درباره خودروهای فرسوده سواری مدل 71 و 72 گفت: مالکان این خودروها در صورت ارائه برگه عدم امکان دریافت معاینه فنی می توانند برای شرکت در این طرح ثبت نام کنند.

جلالی افزود: متقاضیان علاوه براینکه می توانند به مراکز اسقاط و بازیافت مجاز سراسر کشور مراجعه کنند از طریق سایت اینترنتی www.nosazin.net و یا از طریق ارسال پیامک خالی به 30004047 و همچنین شماره تماس 02142847اقدام کنند.

وی ثبت نام در این طرح را رایگان اعلام کرد و گفت: متقاضیان پس از ثبت نام، فقط یک ماه فرصت دارند خودروی خود را به مراکز اسقاط تحویل دهند، در غیر این صورت اطلاعات پرونده به صورت خودکار از سامانه ثبت نام حذف می شود.

جلالی از متقاضیان خواست در صورت هرگونه مشکلی مراتب را از طریق شماره های تلفن 88549420 الی 23 به اطلاع معاونت نوسازی ناوگان حمل و نقل برسانند.

نظر بینندگان
!
!
!