شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۴۲ | ۱۳۹۱/۱۱/۱۵
قیمت گذاری خودرو؛ موضوع امشب پایش
۱۳:۴۲ | ۱۳۹۱/۱۱/۱۵
اجاره خودرو

قیمت گذاری خودرو؛ موضوع امشب پایش

پرشین خودرو: برنامه پایش امشب با حضور دکتر جمشید پژویان در استودیو، به نحوه قیمت گذاری خودرو در ایران می پردازد.

به گزارش «پرشین خودرو»، هادی شریفی مدیر روابط عمومی برنامه پایش با اعلام این خبر افزود: با توجه به جهش بی سابقه قیمت خودرو و رانت ناشی از اختلاف فاحش میان قیمت رسمی و قیمت بازاری خودرو در هفته های اخیر، برنامه پایش امشب به عوامل ایجاد این رانت ها و راه حل اقتصاددانان برای حذف این رانتها خواهد پرداخت.

مدیرروابط عمومی پایش افزود: در برنامه امشب، ضمن تحلیل بازار خودرو در ماه های اخیر، مصوبه جدید درباره قیمتگذاری خودرو نیز بررسی می شود.هفته گذشته خودروسازان با تشکیل جلسات مکرر با دولت، مسئولان اقتصادی دولت را قانع کردند، قیمت خودرو بر اساس قیمت ارز مبادله ای افزایش پیداکند.

لازم به یادآوریست هفته قبل، احمدنعمت بخش دبیرانجمن خودروسازان ایران، در پاسخ به سوال علل گران شدن بی سابقه خودرو، تصمیم پلیس برای شماره گذاری نشدن خودروهای تک کیسه هوا را عامل گرانی ال 90 دانسته بود که این نظر باعث دلگیری و پاسخ پلیس راهوار شد.

مدیر روابط عمومی پایش اعلام کرد نظرسنجی امشب برای بینندگان سیما جذاب و غافلگیرکننده خواهد بود.

كارآفرین مهمان در پایش امشب، محتاج الله، موفق ترین كارآفرین ایران در صنعت گردگشگری خواهد بود. مهمان امشب پایش، خانه های قدیمی در یزد را تبدیل به هتل کرده و هتلهای وی جزو 30هتل برتر دنیا معرفی شده است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
پایش
نظر بینندگان
!
!
!