پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۰۲ | ۱۳۹۱/۱۱/۱۸
تجهیز 10 بزرگراه به دوربین ثبت تخلفات
۱۳:۰۲ | ۱۳۹۱/۱۱/۱۸
اجاره خودرو

تجهیز 10 بزرگراه به دوربین ثبت تخلفات

پرشین خودرو: مدیر عامل شرکت کنترل ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه نصب دوربین های ثبت تخلفات سرعت، سبب کاهش سرعت غیرمجاز، تصادفات و سوانح رانندگی شده است، گفت: در تلاشیم که تا پایان سال حداقل 10 بزرگراه دیگر را در پایتخت به این سیستم مجهز کنیم.

به گزارش «پرشین خودرو»، حجت‌الله بهروز با بیان این مطلب اظهار کرد: به دلیل نوسانات ارزی تمام قراردادهایمان برای نصب و تجهیز بزرگراه ها به دوربین های ثبت تخلفات سرعت متوقف شد و مجبور به عقد قرار دادهای جدید برای تحقق این مهم شدیم.

وی افزود: براساس قراردادهای منعقد شده، مقرر شد تا پایان سال 60 تا 70 دوربین جدید ثبت تخلفات سرعت در بزگراه ها نصب شود که با تحقق این مهم، حداقل 10 بزرگراه جدید به این سیستم مجهز می شود و در مجموع 40 بزرگراه تهران تحت پوشش سیستم ثبت تخلفات سرعت قرار می گیرند.

بهروز با بیان اینکه با تجهیز 10 بزرگراه دیگر به سیستم ثبت تخلفات، در مجموع بیش از 50 درصد بزرگراه تحت پوشش این سیستم قرار می گیرند گفت: ما امیدوار بودیم که امسال کل بزرگراه های تهران را به این سیستم مجهز کنیم که متاسفانه به دلیل نوسانات ارزی و افزایش چند برابری قیمت تجهیزات این سیستم این موضوع محقق نشد اما در تلاشیم که تا پایان سال اقدامات خوبی در این زمینه صورت گیرد.

وی همچنین در خصوص توسعه و افزایش تعداد دوربین های نظارت تصویری در سطح شهر گفت: در تلاشیم که تا پایان سال بیش از 80 دوربین نظارت تصویری جدید نیز در سطح شهر نصب و راه اندازی کنیم تا نظارت و مدیریت بهتر و دقیق تر ترافیک در تهران امکان پذیر شود.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
دوربین
نظر بینندگان
!
!
!