شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۱۰ | ۱۳۹۱/۱۱/۲۳
كشف 23 هزار لیتر روغن تقلبی
۱۲:۱۰ | ۱۳۹۱/۱۱/۲۳
اجاره خودرو

كشف 23 هزار لیتر روغن تقلبی

پرشین خودرو: فرمانده انتظامی استان اصفهان از شناسایی كارگاه تولیدی روغن های تقلبی در شهرستان دهاقان استان اصفهان خبر داد و گفت: با دستگیری متهم 15 هزار لیتر روغن خودرو احتكار شده و 38 بشكه به میزان 8 هزار و 380 لیتر روغن تقلبی كشف و ضبط شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، عبدالرضا آقاخانی فرمانده انتظامی استان اصفهان در تشریح این خبر اظهار داشت: در اجرای طرح تشدید برخورد با محتكران و مخلان نظم اقتصادی ماموران انتظامی شهرستان دهاقان موفق شدند كارگاه تولید روغن های تقلبی و احتكار شده را در این شهرستان شناسایی كنند.

رئیس پلیس استان اصفهان تصریح كرد:در بازرسی از كارگاه موصوف مقدار 15 هزار لیتر روغن احتكار شده با مارك های معتبر و 38 بشكه به مقدار 8 هزار و 380 لیتر روغن بصورت كاملا تقلبی كشف.و ضبط شد.

آقاخانی با بیان اینكه در این زمینه برخورد قانونی با متصدی مربوطه صورت گرفت و ضمن دستگیری وی،به مراجع قضایی معرفی شد،خاطر نشان كرد:متاسفانه عده ای سود جو و فرصت طلب به قصد گران فروشی كالاهای اساسی و مورد نیاز مردم را احتكار كرده و بعد از مدتی آنان را با قیمت بالا در بازار عرضه می كنند.

این مقام ارشد انتظامی در پایان با اشاره به اینكه پلیس در برخورد با محتكران و مخلان نظم اقتصادی از هیچ تلاشی دریغ نخواهد كرد و به شدت و قوت طرح تشدید برخورد با متخلفان را به اجرا می گذارد، تصریح كرد: مخلان و محتكران اقتصادی بدانند كه احتكار و انبار كالاهای اساسی از نظر قانونی جرم بوده و مجازات سنگینی را در پی خواهد داشت.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
روغن
نظر بینندگان
!
!
!