پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۵۱ | ۱۳۹۱/۱۲/۰۱
طرح بازدید رایگان قبل از سفر ایساكو
۰۹:۵۱ | ۱۳۹۱/۱۲/۰۱
اجاره خودرو
از 5 اسفند ماه كلید می‌خورد

طرح بازدید رایگان قبل از سفر ایساكو

پرشین خودرو: طرح بازدید رایگان قبل از سفر ایساكو از 5 تا 17 اسفند ماه سال جاری به مدت 13 روز اجرایی می‌شود.

به گزارش «پرشین خودرو»، شركت خدمات پس از فروش ایران خودرو (ایساكو) اعلام كرد: دارندگان كلیه خودروهای سواری مدل 1381 به بالا می‌توانند در زمان مقرر به نمایندگی‌های منتخب طرح بازدید قبل از سفر مراجعه كنند.

در این طرح، 413 نمایندگی در سراسر كشور كه لیست آن در سایت ایساكو به آدرسwww.isaco.ir قرار گرفته است،‌ خدمات بازدید رایگان ارائه خواهند كرد و مشتریان پس از پذیرش خودرو و در همان روز می‌توانند خودرو خود را تحویل بگیرند.

شایان ذكر است هزینه و اجرت تعمیر و تعویض قطعه، هنگام بازدید، در صورتی كه خدمت مورد نظر خارج از محدوده گارانتی باشد، از مشتریان محترم دریافت خواهد شد و تحویل خودرو نیز به فراخور زمان تعمیر خودرو خواهد بود. توصیه كارشناسان ایساكو به دارندگان محصولات ایران خودرو برای سفری مطمئن نیز، اقدام برای بازدیدهای اعلام شده است.

گفتنی است، این طرح پیش درآمدی بر طرح امداد نوروزی محسوب می‌شود كه از اواخر اسفندماه آغاز خواهد شد و طی آن برخی نمایندگی‌ها به صورت كشیك و حتی در ایام تعطیل به خدمات رسانی خواهند پرداخت. خودروهای امدادی نیز در كلیه مسیرها و جاده‌های كشور آماده امداد رسانی خواهند بود.

در طرح بازدید قبل از سفر،‌ 20بخش از خودرو شامل: چرخ‌های عقب و جلو، چراغ‌های عقب (ترمز ـ راهنما ـ دنده عقب) چراغ‌های پشت آمپر و چراغ‌های جلو، آب باطری و سر باطری‌ها، برف پاك كن‌ها، بخاری، تسمه دینام و كولر، بازدید روغن موتور و فیلترها (هوا رو روغن)، روغن گیربكس و دیفرانسیل، فرمان و كمك فنرها، گردگیر پلوس‌ها (گروه پژو)، كنترل و آزمایش كلاچ، كمربند ایمنی، موتور(روغن ریزی)، عملكرد فن‌ها، تنظیم باد چرخ‌ها و زاپاس، روغن هیدرولیك فرمان، لنت ترمز و رگلاژ ترمز دستی، دسته موتورها و رادیاتور از نظر نشتی آب، مورد بازدید رایگان قرار خواهد گرفت.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
ایساکو
نظر بینندگان
!
!
!