شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۰۱ | ۱۳۹۱/۱۲/۰۵
خودروسازی که چشم‌ها را خیره کرد
۱۰:۰۱ | ۱۳۹۱/۱۲/۰۵
اجاره خودرو

خودروسازی که چشم‌ها را خیره کرد

پرشین خودرو: سود شرکت فولکس واگن به 21.7 میلیارد یورو رسید.

به گزارش «پرشین خودرو»، گروه خودروسازی(آلمانی) فولکس واگن روز جمعه اعلام کرد که در سال 2012 سود خالص این شرکت با افزایش 40.9 درصد رکورد 21.7 میلیارد یورو را شکست.

البته گفته می‌شود که این میزان در مقایسه با سال قبل از آن کاهش یافته است. پیشتر آژانس داو جونز نیوزوایرDow Jones Newswires پیش بینی شده بود که سود این شرکت 22.35 میلیارد یورو باشد.

سود عملیاتی فولکس واگن نیز با افزایشی بیش از پیش‌بینی کارشناسان(11.3 میلیارد یورو) و با رشد 2 درصد در مقایسه با سال 2011 به 11.5 میلیارد یورو رسید.

فولکس واگن در اوت 2012 امتیاز کامل پورشه را بدست آورده بود که این مسئله نیز در افزایش سود این شرکت بی‌تأثیر نبوده است.

این گروه خودروسازی آلمانی با 12 مدل تولیدی(اعم از فولکس، آاودی، سیت، بنتلی و..) و 9.07 میلیون خودرو در جهان، رکورد فروش را شکست.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از پایگاه اینترنتی چلنج، بدین ترتیب رقم معاملات فولکس واگن با رشد 20.9 درصدی به 192.7 میلیارد یورو افزایش یافت.

به رغم بحرانی که در بازار اتومبیل‌های اروپایی در جریان است و بسیاری از شرکتها را با بحران جدی روبرو کرده، سود قابل توجه فولکس واگن و برآورده شدن پیش‌بینی رشد فروش این شرکت بسیار قابل توجه است.

ارزش سهام این شرکت در سال 2012 به میزان 3.50 یورو بود در حالیکه این رقم در سال 2011، 3 یورو و سهام امتیازی آن نیز 3.56 یورو بود.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
فولکس واگن
نظر بینندگان
ایرانی
vote
۱
vote
۱۳۹۱/۱۲/۰۵
قابل توجه فرغون سازان داخلی.
!
!
!