دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۲۲ | ۱۳۹۱/۱۲/۰۷
کشف سوخت قاچاق در مرز
۱۱:۲۲ | ۱۳۹۱/۱۲/۰۷
اجاره خودرو

کشف سوخت قاچاق در مرز

پرشین خودرو: معاون اجتماعی فرماندهی مرزبانی ناجا از کشف بیش از 30 هزار لیتر سوخت قاچاق در مرزهای کشور خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو»، سرهنگ احمد نیکوفرد در تشریح جزئیات این خبر گفت: ماموران مستقر در هنگ‌های مرزی کشور حین کنترل تردد و عبور و مرور در مرزهای آبی و خاکی کشور، 31 هزار و 445 لیتر گازوئیل قاچاق را کشف و ضبط کردند.

وی با بیان اینکه محل کشف عمده این گازوئیل‌های قاچاق در استان‌ بوشهر، شهرستان قصرشیرین و سردشت بود، اظهارکرد: 16 هزار و 550 لیتر از این سوخت‌های قاچاق در شهرستان سردشت کشف شد.

معاون اجتماعی فرماندهی مرزبانی ناجا همچنین از کشف 4200 نخ سیگار خارجی کشور در یکی از هنگ‌های مرزی کشور خبر داد و گفت: تعدادی از متخلفان نیز در ارتباط با این جرم دستگیر شده که پس از تشکیل پرونده، برای ادامه روند رسیدگی به جرم، به دادسرا معرفی شده‌اند.

نیکوفرد با تاکید بر قاطعیت مرزبانی در برخورد با حمل کالای قاچاق در مرزهای کشور، به ایسنا گفت: قاچاقچیان باید بدانند که مرزهای کشور برای آنان ناامن شده و ماموران مرزبانی اجازه هیچ گونه تحرک مجرمانه را به آنان نخواهند داد.

همچنین بیش از یک میلیون لیتر انواع فرآورده نفتی در حال خروج از شبکه توزیع با کنترل و نظارت‌های سربازان گمنام امام زمان(عج) و تلاش نیروهای انتظامی در یزد کشف و ضبط شد.

در راستای مبارزه با عرضه فرآورده‌های نفتی خارج از شبکه توزیع و قاچاق سوخت، مقدار یک میلیون و 9 هزار و 240 لیتر فرآورده نفتی شامل نفت‌ گاز، نفت سفید و فرآورده آلوده کشف و ضبط و پس از هماهنگی‌های لازم جهت عرضه در شبکه توزیع به انبار نفت شهید صدوقی یزد انتقال داد شد.

در این زمینه پس از تکمیل تحقیقات، پرونده متخلفین جهت رسیدگی به مقامات ذی‌صلاح ارجاع شده است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
سوخت قاچاق
نظر بینندگان
!
!
!