شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۳۹ | ۱۳۹۱/۱۲/۱۲
احتکار خودرو در بیابان توسط خودروسازان
۰۹:۳۹ | ۱۳۹۱/۱۲/۱۲
اجاره خودرو
مدیران کارخانه های خودروسازی را محاکمه کنید

احتکار خودرو در بیابان توسط خودروسازان

پرشین خودرو: نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز گفت: مدیران فروش کارخانه های خودرو باید به محاکم قضایی سپرده شوند و مانند احتکارکنندگان برنج با آنها برخورد شود.

به گزارش «پرشین خودرو»، آیت الله اسدالله ایمانی در نماز این هفته شیراز افزود: دیدیم در چند ماه اخیر چه نوساناتی در قیمت خودرو به وجود آمد که کارخانه های تولیدکننده، هزاران خودرو را تولید و در بیابان ها احتکار می کنند تا عرضه و تقاضا را دچار لغزش کنند.

آیت الله ایمانی اضافه کرد: بعد همین افراد می گویند ما یک میلیون قیمت خودرو را کم کرده ایم در حالی که اجناس خود را به چندین برابر قیمت به مردم عرضه می کنند.

وی اظهار کرد: این چه بازی است که با مردم انجام می دهند، چرا مسوولان به این برخوردها توجه ندارند، چرا زمانی که یک نفر در بازار برنج و روغن احتکار می کند، ماموران تعزیرات به سراغ آنها می روند و آنها را جریمه می کنند اما همین تعزیرات به سراغ مدیران فروش کارخانه های خودرو نمی روند و همه چیز به حال خود رها می شود.

به گزارش ایرنا، امام جمعه شیراز گفت: قیمت ها را به آسمان می رسانند 20 میلیون که بالاتر رفت بعد قیمت ها را یک میلیون تومان پایین می آورند که اینها در جامعه ما درد است.

آیت الله ایمانی اضافه کرد: مسوولان، دست اندرکاران و اثرگذاران باید در خدمت مردم باشند زیرا در هیچ جای دنیا ملتی بخوبی ملت ایران وجود ندارد و ما باردیگر در حضور روز 22 بهمن حمایت این ملت را از نظام خود دیدیم.

وی با اشاره به اینکه باید به ملت ایران احترام گذاشت و برای رفع مشکلات آنها کارهای اصولی انجام داد، افزود: مردم ما احتیاج به صدقه ندارند بلکه باید به این ملت فضای کار بدهیم تا بتوانند روی پای خود بایستند.

امام جمعه شیراز گفت: فروشندگان در ایام مانده به نوروز رعایت انصاف را داشته باشند و کالایی که به قیمت دلار ربط ندارد را به قیمت واقعی به دست مردم برسانند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
احتکار
نظر بینندگان
اختلاس
vote
۰
vote
۱۳۹۲/۰۳/۰۸
زورتون نمیرسه.
armin
vote
۱
vote
۱۳۹۱/۱۲/۲۱
نمیخریم نمیخریم نمیخریم . خدایی این یجارو متحد باشیدو نخرید تا سودش بره جیب خودمون. آب از سر ما گذشته پس اگه بیشتر بشه بهالمون فرقی نداره.من یکی که تا نیاد زیر 10تومن پولم نمیرسه.
نیما
vote
۳
vote
۱۳۹۱/۱۲/۱۳
ایناها زورشان به احتکار کنندگان برنج وروغن هم نمیرسد اون کسانی راهم که به عنوان محتکربرنج وروغن دستگیر میکنند حکایت همان 21 تندر کشف شده در یک باغ است بروید انبارهای واردکنندگان اصلی برنج وروغن را ببینید بعد قضاوت کنید که 20تن برنج در انبار احتکار است یا100هزار تن برنج در .......!
حسن
vote
۰
vote
۱۳۹۱/۱۲/۱۲
افرین
ایرانی
vote
۱
vote
۱۳۹۱/۱۲/۱۲
باز هم گلی به گوش جمال این امام جمعه با حال
نیما
vote
۲
vote
۱۳۹۱/۱۲/۱۲
آیت الله ایمانی نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز خدای مهربان تمامی رفتگان شما رو بیامرزد که حرف دل تمامی ملت ایران گفتی مرسی ممنون
!
!
!