چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۵۴ | ۱۳۹۱/۱۲/۱۳
قاچاقچیان 500 خودرو را جا گذاشتند
۱۱:۵۴ | ۱۳۹۱/۱۲/۱۳
اجاره خودرو

قاچاقچیان 500 خودرو را جا گذاشتند

پرشین خودرو: فرمانده مرزبانی کشور با اعلام اینکه طرحی را به دولت داده ایم تا سهمیه سوخت برای مرزنشینان در نظر گرفته شود، گفت: در صورت تصویب مرزنشینان می توانند حواله های سوخت خود را به فروش برسانند.

به گزارش «پرشین خودرو»، سردار حسین ذوالفقاری روز یکشنبه در حاشیه نشست فرماندهان مرزبانی در جمع خبرنگاران با اشاره به تفاوت قیمت سوخت در داخل و خارج کشور اظهار داشت: به دلیل افزایش قیمت ارز در کشور و تفاوت قیمت بین ایران و سایر کشورهای همسایه شاهد افزایش قاچاق سوخت بودیم.

با اجرای طرح های علمیاتی توانستیم در 11 ماهه امسال 28 میلیون لیتر سوخت قاچاچ را کشف و ضبط کنیم ضمن اینکه طرح پاکسازی مناطق آلوده در حوزه خلیج فارس و سیستان و بلوچستان را به اجرا درآوردیم تا افرادی که اقدام به لوله کشی از منازل به دریا کرده بودند که بتوانند از این طریق سوخت را قاچاق کنند، شناسایی و دستگیر کنیم. روزانه سه میلیون لیتر سوخت به ارزش 8 میلیارد تومان از سراوان قاچاق می شد که برای مقابله با آن تیم های عملیاتی را در این مناطق مستقر کردیم.

وی در رابطه با کشف سوخت قاچاق از 500 خودرو گفت: تعدادی قاچاقچی قصد داشتند با راهی جدید سوخت را به خارج از کشور قاچاق کنند که ماموران متوجه این موضوع شدند. آنها با به جای گذاشتن 500 خودرو به سمت کشور پاکستان متواری شدند. تاکنون به دلیل نقص فنی موفق به برگرداندن این خودروها از مناطق مرزی نشده ایم. خوشبختانه در یک ماه اخیر با کاهش شدید قاچاق سوخت روبرو شده ایم.

فرمانده مرزبانی کشور با اشاره به پیشنهاد مرزبانی به دولت برای اختصاص سهمیه سوخت به مرزنشینان برای فروش گفت: اگر این موضوع مورد تصویب قرار گیرد ماهانه حواله های فروش سوخت به قیمت متعارف در اختیار مرزنشینان قرار می گیرد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
قاچاق
نظر بینندگان
!
!
!