چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۴۴ | ۱۳۹۱/۱۲/۱۹
آغاز فروش نوروزی ایران خودرو
۱۱:۴۴ | ۱۳۹۱/۱۲/۱۹
اجاره خودرو

آغاز فروش نوروزی ایران خودرو

پرشین خودرو: به مناسبت سال جدید، محصولات پرتقاضای ایران خودرو با تحویل فوری به بازار خودرو عرضه می شوند.

به گزارش «پرشین خودرو»، عبدالله بابایی معاون بازاریابی وفروش ایران خودرو با بیان این مطلب گفت: نمایندگی های مجاز ایران خودرو در سراسر كشور موظفند محصولات ایران خودرو را با نرخ مصوب كارخانه به بازار عرضه كنند.

وی افزود: براساس برنامه فروش نوروزی پژو پارس ای.ال.ایكس، 206 تیپ 5 و سمند جزو خودروهایی خواهند بود كه چنانچه تحویل آن به سال آینده موكول شود مدل آنها 92 شماره گذاری می شوند.

وی با اشاره به پیش فروش نوروزی ایران خودروافزود: پیش فروش نوروزی محصولات ایران خودرو شامل دو خودرو 206 تیپ 5 و پارس ای.ال.ایكس است كه تحویل آنها از 60 تا 90 روز خواهد بود.

وی خاطرنشان ساخت: امكان دریافت كارت طلایی و دستگاه رهیاب در این فروش به اختیار مشتری در هنگام ثبت نام وجود دارد.

بابایی تصریح كرد: چنانچه قیمت بیمه و مالیات بر ارزش افزوده افزایش یابد بر روی قیمت تجاری خودروهای ثبت نامی اعمال می شود. ضمن آنكه از سال آینده تمامی محصولات باید استاندارد یورو4 را دریافت كنند بنابراین بهای ما به التفاوت یورو2 به یورو4 برروی قیمت تمام شده محصولات مذكور اضافه خواهد شد.

وی خاطرنشان ساخت: برخی افزایش هزینه ها از جمله مالیات بر ارزش افزوده، شماره گذاری، بیمه شخص ثالث و اختلاف قیمت هزینه های استاندارد یورو2 به یورو4 از اختیار خودروسازان خارج است، لذا در حال حاضر نمی توان هزینه های مذكور را در قیمت نهایی محصولات در فروش مذكور محاسبه واعمال نمود. اما برآورد می شود حدو هفت درصد به قیمت های جاری در این فروش افزوده شود.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
بابایی
نظر بینندگان
جاسم
vote
۱
vote
۱۳۹۱/۱۲/۲۴
نخرید نخرید نخرید نخرید نخرید نخرید نخرید
برره ای
vote
۳
vote
۱۳۹۱/۱۲/۲۰
اگه مردم توهمه گرونیهااینجورهمت کنندجه شود.......
مسعود
vote
۵
vote
۱۳۹۱/۱۲/۲۰
شب دراز است و قلندر بیدار!! سال دیگه معلوم میشه توی این دوره نخریدن کی ضرر میکنه؟
حسن
vote
۸
vote
۱۳۹۱/۱۲/۲۰
دمتون گرم بعداز نخريدن آجيل حالا به فضل خدا وياري امام زمان(عج) خودروهم نمي خريم تا به قيمتهاي واقعي برسه
سعید
vote
۶
vote
۱۳۹۱/۱۲/۱۹
نخریییییییییییییییییییییییییییییییییییییییید
فرشاد
vote
۸
vote
۱۳۹۱/۱۲/۱۹
دوستان عزیز بزودی .....سازهای ما با کمبود شدید نقدینگی مواجه خواهند شد و ... ورشکست میشن و ما راحت میشیم. خواهش میکنم خودرو نخرید تا پیروزی راهی نیست.
مرتضی
vote
۳۳
vote
۱۳۹۱/۱۲/۱۹
هیچکی نمیخره. ای مردم عزیز، دم همه شما گرم. تا اینجای کار عالی بودید. امیدوارم انقدر پافشاری به خرج بدید و نخرید تا این خودروسازها دیگه هیچوقت همچین اشتباه بزرگی مرتکب نکشن. این است جزای گرانفروش
بنگاهی
vote
۳۰
vote
۱۳۹۱/۱۲/۱۹
فعلا کع بازار خودروهای احتکار شده خود را حداقل 10 درصد زیر قیمت کارخانه بفروش میرسانند و هنوز خریداری نیست انوقت انتظار این مدیران این است که مردم پول بی زبان خود را بابت خودروی پا در هوا بدون قیمت بدهند . نه داداش مردم میدانند قصد شما فقط جمع اوری نقدینگی است و گر نه دیگر حنای شما رنگی ندارد .
!
!
!