جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۵۴ | ۱۳۹۱/۱۲/۱۹
دگردیسی هوندا برای بقا
۱۴:۵۴ | ۱۳۹۱/۱۲/۱۹
اجاره خودرو

دگردیسی هوندا برای بقا

پرشین خودرو: خودروی سیویک هوندا خود را برای نیازهای سال 2013 به روز کرد.

به گزارش «پرشین خودرو»، در بخش خودروهای کوچک نام های زیادی به بازار آمده و نام های زیادی از خاطرها رفته است اما گویا خودروی سیویک هوندا که سالیان سال است به گوش می رسد قصد خروج از بازار را ندارد.

رسانه ها در سال 2012 در باره خودروی سیویک هوندا مطالب ناموافق زیادی منتشر کرده اند؛ همین عامل باعث شد که هوندا به فکر بیفتد و تغییرات اساسی در این مدل از خودروهای خود اعمال کند.

تغییر ظاهر و طراحی این خودرو برای سال 2013 را تنها می توان با کلمه دگردیسی توصیف کرد چون واقعاً سیویک 2013 پوست انداخته است. تیپ EX-L آن صندلی و دور فرمان چرمی دارد و رینگ آن آلومینیمی و 15 اینچ است. پیمایش آن به ازای هر گالن به طور متوسط به 32 مایل (28 شهری 36 بزرگراه) می رسد.

روی داشبورد یک چراغ هم در نظر گرفته شده که در زمان استفاده صحیح به رنگ سبز در می آید و زمان پر مصرف قرمز می شود و به آن Eco-Assist می گویند.

قوای محرکه 1.8 لیتری این خودرو 140 اسب بخار توان ایجاد می کند و نسبت به نسل قبل بسیار نرمتر و روانتر شده و فرمان پذیری آن هم بهبود یافته است. فضای داخل آن نسبت به سگمنتی که در آن قرار دارد جادار است و داشبورد آن شبیه به داشبورد فضاپیماها شده است.

این خودرو به امکانات روز مثل جهت و مکان یاب هم تجهیز شده و از نوعی است که فرمان های شفاهی را اجرا می کند. این خودرو 6 ایربگ دارد ترمز آن ضدقفل بوده و فشار تایرهای آن به طور خودکار اندازه گیری می شود. البته سیستم هشدار نقاط کور ندارد که معمولا روی خودروهای سگمنت کوچک اصلا نصب نمی شود.

خریداران سیویک در آمریکا کسانی هستند که یک خودروی خانوادگی دارند و سیویک را فقط برای رفت و آمد به سر کار تهیه می کنند. خیلی از خانواده ها به سیویک به عنوان اولین خودرویی نگاه می کنند که برای نوجوانان خود تهیه می کنند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
هوندا
نظر بینندگان
!
!
!