شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۲۲ | ۱۳۹۱/۱۲/۲۱
تعیین قیمت موقت برای خودرو
۱۱:۲۲ | ۱۳۹۱/۱۲/۲۱
اجاره خودرو
تا یکشنبه آینده مصوبه می شود

تعیین قیمت موقت برای خودرو

پرشین خودرو: عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه طی ۴۸ ساعت آینده معیارهای تعیین قیمت خودرو به صورت کارشناسی شده توسط شورای رقابت تعیین خواهد شد، گفت: روز یکشنبه آینده نیز مصوبه شورای رقابت برای تعیین قیمت های موقت خودرو اعلام می شود.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از خانه ملت، عیسی امامی با تشریح جزئیات جلسه امروز شورای رقابت برای تعیین قیمت خودروهای داخلی تصریح کرد: جلسه امروز با هدف تعیین مکانیزم های قیمت گذاری خودرو برگزار شد.

نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی افزود: در حال حاضر با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال شورای رقاب باید مکانیزم های قیمتی تعیین خودرو را تعیین می کرد که متاسفانه تاکنون این اتفاق رخ نداد اما در جلسه امروز برای تعیین قیمت موقت خودروهای داخلی در سال جاری بر اساس مکانیرم هایی که تعیین می شود، تصمیم گیری شد.

وی با بیان این که به دنبال مصوبات امروز شورای رقابت، یکشنبه آینده خودروسازان قیمت محصولات خود را بر اساس مکانیزم هایی که مشخص خواهد شد، رسما اعلام می کنند افزود: قیمت اصلی خودورهای داخلی با توجه به شاخص های متعددی که در این خصوص وجود دارد در سال آینده بررسی و مشخص خواهد شد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر اینکه تا یکشنبه آینده قیمت موقت برای خودروهای داخلی تعیین می شود، خاطرنشان کرد: معیارهای تعیین قیمت خودرو بر اساس یک محدوه قیمتی و کارر کارشناسی طی ۴۸ ساعت آینده نیز مشخص می شود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!