سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۱۴ | ۱۳۹۱/۱۲/۲۳
تصادف خونین پژو و مزدا
۱۰:۱۴ | ۱۳۹۱/۱۲/۲۳
اجاره خودرو

تصادف خونین پژو و مزدا

پرشین خودرو: سخنگوی مرکز مدیریت حوادث مازندران از وقوع حادثه برخورد خودرو پژو و مزدا در محمودآباد خبر داد و گفت: در این حادثه سه نفر مجروح شدند.

به گزارش «پرشین خودرو»، مهین تفضلی از وقوع حادثه برخورد دو خودرو پژو و وانت مزدا در محمودآباد خبر داد.

وی محل وقوع حادثه را مقابل دانشگاه پیام‌نور این شهرستان واقع در جاده آمل به محمودآباد در روستای گالشپل عنوان کرد و افزود: در این حادثه سه نفر از سرنشینان پژو مصدوم شدند.

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی مازندران با اعلام حضور آمبولانس اورژانس 115 محمودآباد در محل وقوع حادثه خاطر نشان کرد: مصدومان بلافاصله مورد درمان اولیه قرار گرفتند و برای ادامه درمان به بیمارستان شهدای این شهرستان منتقل شدند.

به گزارش فارس علت حادثه بی‌احتیاطی خودرو مزدا در عدم رعایت فاصله طولی گزارش شده است که موجببرخورد از پشت به خودرو پژو شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از تصادف شدید یک پژو 405 با کامیون در جاده دماوند و مرگ راننده خبر داد.

جلال ملکی اظهار داشت: ساعت 2 و 16 دقیقه بامداد امروز تصادف شدید دو خودرو در مسیر غرب به شرق جاده دماوند قبل از اتوبان بابایی به سازمان آتش نشانی اعلام شد. در ادامه آتش نشانان ایستگاه 26 خود را به محل حادثه رساندند.

وی افزود: در بررسیها مشخص شد یک دستگاه پژو 405 به شدت با یک کامیون برخورد کرده و راننده 63 ساله پژو در داخل خودرو گرفتار شده بود. در ادامه امدادگران با ایمن سازی محل راننده را خارج کرده که عوامل اورژانس مرگ او را تائید کردند.

ملکی در پایان گفت: آتش نشانان ساعت 2 و 44 دقیقه با ترک محل به ایستگاه بازگشتند و علت حادثه از سوی کارشناسان راهور در دست بررسی است.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
مجروح
نظر بینندگان
!
!
!