شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
پرشین خودرو
طرح امداد نوروزی زیر ذره بین مرکز تماس مشتریان سایپا
۰۸:۰۶ | ۱۳۹۲/۰۱/۰۴
مدیرعامل امداد خودرو سایپا خبر داد:

طرح امداد نوروزی زیر ذره بین مرکز تماس مشتریان سایپا

پرشین خودرو: پس از اجرای طرح امداد و خدمات نوروزی سال 1392، مركز تماس با مشتریان گروه خودروسازی سایپا با شماره 096770 آماده دریافت نظرات هموطنان درباره نحوه اجرای خدمات امدادی است.

به گزارش «پرشین خودرو»، احمد كرفی مدیرعامل امداد خودرو سایپا، با بیان این مطلب گفت: هدف اصلی گروه سایپا از اجرای طرح امداد نوروزی، حفظ آرامش خاطر و ایجاد اطمینان در مسافران نوروزی است به طوری كه مركز تماس امداد خودرو و مركز تماس با مشتریان گروه سایپا در نوروز امسال در تمام ساعات شبانه‌روز در سه شیفت كاری آماده خدمت رسانی به مشتریان گروه سایپا هستند.

عضو هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا ادامه داد: دارندگان خودروهای سواری سایپا در تمام ساعات شبانه‌روز می‌توانند با شماره تلفن‌های 096550 و 84444-021 تماس بگیرند.

وی با اشاره به اینكه تقریباً تمام محورهای اصلی، فرعی و اتوبانهای كشور تحت پوشش خدمات امدادی سایپا قرار دارد، اظهار داشت: در طرح امداد نوروزی سال 92 مشاركت انجمن‌های صنفی نمایندگی‌های سایپا بیشتر شده و دفاتر انجمن‌ها در همه استانها مسوولیت اجرا و نظارت بر این طرح را بر عهده دارند. همچنین تمام ناوگان امدادی امداد خودرو سایپا به سیستم كنترل هوشمند ( AVL ) مجهز می‌باشد و از طریق مركز ستاد طرح و دفاتر انجمن‌های صنفی نمایندگی‌ها، قابل شناسایی و ردیابی است.

کرفی گفت: به منظور تسهیل در دسترسی و سرعت عمل استقرار و چیدمان ناوگان امدادی استان‌ها با هدف پوشش حداکثری محورهای درون و برون شهری توسط کارشناسان امداد خودرو و سایپایدک برنامه‌ریزی شده است.

مدیرعامل امدادخودرو سایپا اضافه کرد: بر اساس راهبردهای امداد خودرو سایپا در حوزه سنجش نظرات مشتریان، حوزه ارزیابی امداد خودرو سایپا با ساز وکارهای لازم طی تماس تلفنی به تمامی دریافت کنندگان خدمات میزان رضایت آنان از خدمات امدادی را روزانه مورد سنجش و ارزیابی قرار می‌دهد.

وی یاد آور شد: حوزه ارزیابی وظیفه نظر سنجی مشتریان از نحوه خدمات، عملکرد امدادگران، زمان انتظار مشتری از خدمات امداد، نحوه برخورد پرسنل مرکز پیام و امدادگران، توان فنی و تشخیص عیوب خودرو، كنترل تعرفه ها بر اساس نرخ مصوب شرکت و... را بر عهده دارد.

این مقام مسئول همچنین راه‌انداری مدیریت سیستم هوشمند ناوگان(AVL)، تحلیل شبکه و جایگزینی مناسب استقرار پایگاههای ثابت، سیار و شبانه روزی و ایجاد واحد پیگیری برای سرعت بخشیدن به خدمات امدادی، کاهش میانگین انتظار مشتریان به خدمات امدادی در حد استانداردهای جهانی را از دیگر عوامل موثر بر افزایش رضایت مشتریان اعلام کرد.

كرفی تاكید كرد: با تمهیدات اندیشیده شده، نمایندگی‌ها و ناوگان امدادی گروه سایپا در طول تعطیلات نوروزی برای خدمت‌رسانی بهتر به مسافرین نوروزی در آمادگی کامل به سر می‌برند.

عضو هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا تامین به موقع قطعات یدكی، سرعت در ارسال قطعات به تمام نقاط کشور توسط شرکت سایپا یدک و آمادگی کامل سیستم تماس ، كنترل عملیات و كارشناسان امداد خودرو سایپا را از دیگر اقدامات انجام شده در عملیات امداد نوروزی 92 برشمرد كه می‌تواند در افزایش رضایت مشتریان تاثیرگذار باشد.

وی خازرنشان کرد: در امداد نوروزی امسال برای افزایش رضایت مشتریان خدمات امدادی به مسافران، آموزش‌های فنی گسترده به امدادگران، افزایش پایگاه‌های شبانه‌روزی، استانداردسازی استقرار پایگاه‌های امدادی و نصب سیستم هوشمند بر روی ناوگان خدمات امدادی با موفقیت انجام شده است.

نظر بینندگان
!
!
!