شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶
پرشین خودرو
اولویت کاری خودروسازان در سال 92
۱۱:۱۲ | ۱۳۹۲/۰۱/۱۶

اولویت کاری خودروسازان در سال 92

پرشین خودرو: عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی تنوع مدل خودروهای تولیدی در ایران را اولویت کاری خودروسازان در سال جدید دانست.

به گزارش «پرشین خودرو»، امرالله امینی، با بیان این مطلب اظهار کرد: متاسفانه برخی از خودروهایی که پلت‌ فرم‌ آن‌ها مربوط به سه دهه پیش است همچنان در کشور تولید می‌شود.

وی با بیان اینکه اگر چه در سال‌های اخیر تغییراتی در این خودروها داده شده اما اصل پلت‌ فرم تغییری نسبت به سه دهه پیش نداشته است، بیان کرد: متاسفانه مصرف‌کنندگان ناچارند همچنان این خودروهای قدیمی را با قیمت‌های بالا خریداری کرده و استفاده کنند.

عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی ادامه داد: بنابراین خودروسازان باید اولویت کاری خود در سال جدید را حرکت به سمت تنوع مدل‌ خودروهای تولیدی قرار بدهند.

وی افزود: خودروسازان باید در سال جدید تیراژ تولید خودروهای قدیمی را کاهش داده و خودروهای جدید در حال تولید مانند رانا و تیبا را جایگزین خودروهای قدیمی کنند.

امینی خاطرنشان کرد: متاسفانه خودروسازان نشان داده‌اند که توجهی به این موضوعات ندارند بنابراین سیاست‌ گذاران صنعتی کشور به ویژه وزارت صنعت، معدن و تجارت باید آنها را ملزم به این کار کنند.

برچسب ها:
خودروسازان
نظر بینندگان
محمد
vote
۰
vote
۱۳۹۲/۰۱/۱۶
آقای امینی شما هم سلیقتون دست کمی از خودرو سازها نیست تیبا و رانا دیگه چیه ؟صد رحمت به خودروهای 3 دهه پیش همون ریو و زانتیای قدیمی رو دوباره تولید کنن طرحهای جدید پیش کش
!
!
!