شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۰۶ | ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
تجهیز مینی‌ون هوندا به جاروبرقی+تصاویر
۱۰:۰۶ | ۱۳۹۲/۰۱/۱۸
اجاره خودرو

تجهیز مینی‌ون هوندا به جاروبرقی+تصاویر

پرشین خودرو: یک شرکت بزرگ اتومبیل سازی ژاپنی که برای خانواده های پرجمعیت مینی ون هوندا اودیسه را ارائه داده جدیدترین مدل این اتومبیل را به جاروبرقی داخلی مجهز کرده است.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از مهر، شرکت خودروسازی ژاپنی هوندا برای رویارویی با واقعیت هر روز و رفع نیاز به داشتن یک جاروبرقی دستی و شارژی در اتومبیل اقدام به ساخت یک سیستم جاروبرقی داخلی در مدل اودیسه تورینگ الیت 2014 کرده است که برای نخستین بار در نمایشگاه بین المللی اتومبیل نیویورک 2013 رونمایی شد.

این مینی ون که ظرفیت هشت نفر را دارد، درمیان اتومبیلهای محور جلو، شش سیلندری قرار دارد که ظرفیت موتور آن 3.5 لیتر است. این اتومبیل برای ارتقای مصرف بهینه سوخت از سیستم مدیریت سیلندر قابل تغییر هوندا استفاده می کند که برای بهره وری بهتر استفاده را بین سیلندر سه، چهار و شش تغییر می دهد.

مدل کنونی با یک سری آپگریدهای ساختاری و ایمنی فناوریهای کمک به راننده چون FCW، LDW همراه شده است و آینه مخصوص دید راننده توسعه یافته است. این خودرو همچنین از سیستم ورود بدون کلید برخوردار است که می تواند کنترل را از طریق برنامه اجرایی Honda’s Aha روی تلفنهای هوشمند میسر سازد.

تاکنون هوندا اودیسه تورینگ الیت شبیه سایر مینی ونهای عرضه شده بود اما آنچه این خودرو را از سایر اتومبیلهای مشابه متمایز می کند، سیستم جاروبرقی داخلی این مینی ون است.

براساس اعلام هوندا جاروبرقی داخلی می تواند تا هشت دقیقه با انرژی باطری و به طور مداوم هنگام روشن بودن موتور اتومبیل کار کند.

آخرین مدل هوندا اودیسه قرار است تابستان امسال به فروش برسد.

نمایشگاه بین المللی اتومبیل نیویورک امروز 7 آوریل (18 فروردین) به پایان می رسد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
هوندا
عکس های مرتبط
1
2
3
نظر بینندگان
!
!
!