شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۵۲ | ۱۳۹۲/۰۱/۲۱
افزایش 5 تا 6 درصدی قیمت خودرو
۱۱:۵۲ | ۱۳۹۲/۰۱/۲۱
اجاره خودرو
به دلیل افزایش نرخ دیه رخ داد

افزایش 5 تا 6 درصدی قیمت خودرو

پرشین خودرو: دبیر انجمن خودروسازان گفت: قیمت خودرو 5 تا 6 درصد رشد كرد.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از ایرنا، احمد نعمت بخش با بیان اینكه بازار خودرو همچنان در رکود به سر می برد اظهار داشت: متقاضیان خرید خودرو همچنان در انتظار کاهش بیشتر قیمت ها به سر می برند و میزان خرید و فروش در سطح بازار و همچنین نمایندگی های مجاز فروش خودرو به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.

وی با اشاره به افزایش 5 تا 6 درصدی اخیر قیمت خودرو تصریح كرد: قیمت رسمی خودرو بر اساس قیمت سازمان حمایت تعیین می شود اما این افزایش اخیر قیمت خودرو به دلیل افزایش نرخ بیمه شخص ثالث و افزایش یک درصدی ارزش افزوده در فروردین ماه بوده است.

دبیر انجمن خودروسازان افزود: انجمن صنفی خودروسازان، مصوبه شورای رقابت در خصوص نرخ گذاری خودرو را به هیچ وجه منطقی نمی داند. چراکه عمل به این مصوبه به معنی بازگشت دوباره شرکت های خودرویی به سمت زیان ده شدن است.

وی ادامه داد: در همین راستا جلسه ای با حضور مسئولین زیربط طی هفته آینده برگزار خواهد شد و دستورالعمل نهایی قیمت خودرو اعلام خواهد شد.

نعمت بخش خاطرنشان كرد: به نظر می رسد شورای رقابت باید در مفاد مصوبه اخیر پیرامون نحوه قیمت گذاری خودرو تجدیدنظر كند، زیرا در سال گذشته تنها 5 تا 6 درصد ارز مورد نیاز شرکت های خودرویی از طریق مركز مبادلات ارزی تأمین شد و مابقی آن از بازار آزاد فراهم شد.

دبیر انجمن خودروسازان در خاتمه گفت: انجمن خودروسازان پیشنهادی ارایه كرده که مبنای قیمت گذاری ها برای سال 92، نرخ های اسفند ماه سال 90 به علاوه تورم 12 ماهه سال 91 باشد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
نرخ بیمه
نظر بینندگان
ایرانی
vote
۴
vote
۱۳۹۲/۰۱/۲۱
من هم با نظر آقا محمد کاملا موافقم.پرشین خودرو عزیز ....سازا به اندازه کافی تریبون دارن پس شما دیگه اجازه ندید از سایت محبوبتون به عنوان تریبون یه مشت سودجو استفاده بشه.اینو قبلا هم من به شما پیشنهاد داده بودم ولی ماسفانه عملی نمیکنید.
محمد
vote
۳۹
vote
۱۳۹۲/۰۱/۲۱
پرشین خودرو عزیز خواهشا همانطور که مردم چند ماهه خرید خودرو را تحریم کرده اند شما هم برای چند وقت انتشار اخبار مربوط به این آقا را تحریم کنید. با تشکر
رضا
vote
۳۲
vote
۱۳۹۲/۰۱/۲۱
(شما با این حرفاتون به شعور مردم اهانت میکنید)... این پیشنهاد شما یعنی ارزون شدن 2 میلیون تومنی قیمت ها. آهان یه چیزی کاش این آقای نعمت بخش این کامنت های ما را میخوند که آقای عزیز (چرا) چرا و چرااااااا .. چرا ضرر و زیان های شما را ما (ما) باید جواب پس بدیم. به ما چه که شما ضرر کردید آقا نمیتونید جمع کنید بره. من فوق لیسانسه این کشورم رشته تحصیلیم هم تطابق داره با تولید (مواد خوندم) بیکار هم هستم ولی اگه قراره با ضرر و زیان مردم من سر کار باشم همون بهتر نباشم. چرا انقدر حق به جانب صحبت میکنید والا به خدا حقوق مردم 20 تا 25 درصد افزایش داشته چرا میخوای 200 درصد خودرو افزایش داشته باشه. اگه مشکلاتتونا دولت حل نمیکنه تعطیل کنید. مگه مجبورید؟؟؟ نه کیفیت دارید و نه جذابیتی تو کاراتون.از چیه این صنعت حمایت میکنید؟ مشکلاتتون فقط و فقط به خاطر اینه که فضای رقابتی نداشتید. اگه مجبور بودید با خارجی ها رقابت کنید اینطوری نمیشدید....
مجید
vote
۲۴
vote
۱۳۹۲/۰۱/۲۱
جالبه مدیرعامل ایران خودرو گفته مصوبه شورای رقابت هرچه باشد میپذیریم اما این نعمت بخش روزی 100 تا مصاحبه میکنه و میگه قبول نمیکنیم و ... سمت ایشون از مدیرعاملی بالاتره!!
!
!
!