شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۱۰ | ۱۳۹۲/۰۱/۳۰
خودروی بدون راننده نمی‌آید
۱۳:۱۰ | ۱۳۹۲/۰۱/۳۰
اجاره خودرو

خودروی بدون راننده نمی‌آید

پرشین خودرو: با وجود آنکه گوگل تاکنون فعالیت‌ فراوانی برای تولید خودروهای بدون راننده انجام داده است، گفته می‌شود که این خودروها در آینده نزدیک عرضه نمی‌شود.

به گزارش «پرشین خودرو»، با وجود آنکه گوگل تاکنون فعالیت فراوانی در این زمینه انجام داده که مورد استقبال شرکت‌های خودروسازی بزرگ از جمله Audi، GM، تویوتا و دیگران قرار گرفته است، گفته می‌شود که خودروهای بدون راننده در آینده نزدیک عرضه نمی‌شوند.

اگر شما به دنبال خودروی هوشمند بدون راننده هستید که در آن بتوانید بدون توجه به خیابان، روی رایانه لوحی خود برنامه‌های مورد علاقه‌تان را تماشا کنید، فعلا باید منتظر بمانید.

کارشناسایی که طی هفته جاری در کنگره جهانی انجمن مهندسان اتومبیل‌سازی 2013 (SAE) حضور یافتند، اعلام کردند که ورود گسترده این خودروها به بازار جهانی تا سال 2025 صورت نخواهد گرفت.

مرکز SAE که استانداردهای آن بر تمام جزییات صنعت جهانی خودروسازی از مشخصات آن‌ها گرفته، تا توانایی اسب‌بخار تاثیر می‌گذارد، کارشناسانی را از شرکت‌های خودروساز، مراکز تامین‌کننده قطعات و دانشگاه‌های فناوری گردهم آورده است تا با بررسی فیوزهای تشخیص برخورد اتومبیل با موانع پیش‌رو و همچنین فناوری‌های فرمان، شما را در فضای ایمن و با فاصله مناسب از خودروی مقابل نگه دارد.

این مرکز اعلام کرده است که چنین خودروهایی را می‌توان در آینده نزدیک مشاهده کرد.

این مرکز هم‌اکنون تمام تلاش خود را معطوف به حواس‌پرتی رانندگان کرده است، تا با فناوری‌ جدید از حوادث مربوط به این اتفاق جلوگیری کند.

به گزارش یواس‌ای‌تودی، سازمان ملی امنیت ترافیک بزرگراه‌های آمریکا در اکتبر سال گذشته اعلام کرد که با سرمایه‌گذاری 1.75 میلیون دلاری طی چند سال آینده، پروژه تحقیقاتی را دنبال می‌کند، تا امکان کنترل‌های انسانی در خودروهای بدون راننده را بررسی کند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!