سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۲۴ | ۱۳۹۲/۰۲/۰۹
رشد فروش غیرسایپایی سازه‌گستر
۱۲:۲۴ | ۱۳۹۲/۰۲/۰۹
اجاره خودرو

رشد فروش غیرسایپایی سازه‌گستر

پرشین خودرو: سومین کنفرانس بین المللی و پیشرفتهای حوزه مهندسی در صنعت راه آهن و صنایع وابسته 10 تا 12 اردیبهشت سال جاری در دانشگاه علم و صنعت ایران با حضور شرکت سازه گستر سایپا و صنایع پیشرو در این عرصه برگزار می گردد.

به گزارش «پرشین خودرو»، پرواز رئیس فروش قطعات غیر سایپایی سازه گستر سایپا با برشمردن اهمیت این رخداد صنعتی اهداف شرکت سازه گستر سایپا را چنین بیان کرد: شناسایی توانمندیهای زنجیره تامین با محوریت داخلی سازی قطعات، ‌ایجاد تعامل بین ارائه کنندگان آخرین تجهیزات تکنولوژی عرصه صنعت ریلی از اولویت های این شرکت است.

وی ادامه افزود: امروز با توجه به سرعت تکنولوژی و پیچیدگیهای فضای رقابتی در حوزه اقتصاد، سازمانهایی قادر به ادامه حیات خواهند بود که در این عرصه بتوانند با ارتقاء سطح علمی و بهره گیری از ظرفیتهای بالفعل خود فضاهای کسب و کار جدید ایجاد نمایند.

وی افزود شرکت سازه گستر سایپا نیز با توجه به داشتن یک زنجیره تامین توانمند در چند سال اخیر در زمینه قطعات غیرسایپایی بر اساس رهنگاشت پرواز 95 گروه خودروسازی سایپا همکاری مطلوبی را با پیشتازان عرصه راه آهن و صنایع ریلی کشور داشته و حجم فعالیتها و تامین محصولاتی مانند مجموعه پنجره های قطارهای درون شهری- صندلی ها - سقف های میانی و جانبی... گویای این بوده است.

پرواز با تحلیل فضای کسب و کار و محدودیتهای ارزی موجود خاطر نشان کرد: در حال حاضر در تلاش هستیم برنامه های ساخت داخل و بهره گیری از سرمایه های انسانی را بر 2 محور تولید داخلی با هدف جلوگیری از خروج منابع ارزی به خارج از کشور (جهت جلوگیری از واردات قطعات ریلی) و انتقال دانش فنی به سایر سازمانها باعث ارتقا گروه خودرو سازی سایپا شویم.

پرواز در ادامه افزود در این نمایشگاه با برنامه ریزی های صورت گرفته درصدد هستیم نشست ها و مذاکراتی را با دست اندر کاران، صنعتگران و اساتید نخبه دانشگاهی، راه کارهای بهبود و توسعه صنعت ریلی را بررسی نماییم.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
سازه گستر
نظر بینندگان
!
!
!