شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶
پرشین خودرو
آماده دریافت تخلفات خودروسازان از سوی مردم هستیم
۰۸:۳۷ | ۱۳۹۲/۰۲/۱۶
رییس شورای رقابت:

آماده دریافت تخلفات خودروسازان از سوی مردم هستیم

پرشین خودرو: مردم می‌توانند تخلفات خودروسازان را در خصوص ارائه خودرو بر اساس قیمت‌های اعلام شده به همراه مستندات به شورای رقابت ارائه کنند.

به گزارش «پرشین خودرو»، جمشید پژویان رئیس شورای رقابت به باشگاه خبرنگاران گفت: مردم از طریق سایت این شورا و رسانه ها می‌توانند با ارائه مستندات تخلفات شرکتهای خودرو ساز را به ما ارائه کنند.

وی در خصوص موضوع مقاومت قطعه سازان در برابر کاهش نرخ خودرو عنوان کرد: امیدواریم در بخش قطعه سازان تخلفی اتفاق نیفتاد که اگر این موضوع منجر به تخلف از سوی قطعه سازان شود شورای رقابت بطور حتم بر اساس ماده 61 قانون اصل 44 با آنان برخورد می‌کند.

وی تصریح کرد: در این ماده اجازه اعمال جریمه های مختلف به شورای رقابت برای برخورد با متخلفان داده شده است.

وی ادامه داد: براساس ماده 61 قانون اصل 44 جریمه‌های مختلفی در نظر گرفته شده که در بخش جریمه‌های نقدی این میزان تا سقف 100 میلیون تومان هم تعیین شده است ضمن آنکه این ماده از قانون اصل 44 به منظور اصلاحات لازم با توجه به افزایش نرخ تورم در کشور به دلیل آنکه این ماده واحده مربوط به 7 الی 8 سال پیش است برای اصلاحات به مجلس می‌رود.

رئیس شورای رقابت در خصوص جلسه امروز این شورا در رابطه با بحث مخابرات متذکر شد: جلسه امروز بررسی درخواست داده شده از سوی مخابرات در رابطه با بحث اخذ آبونمان می‌باشد که در شورا همچنان در حال بررسی است.

برچسب ها:
شورای رقابت
نظر بینندگان
الهه
vote
۰
vote
۱۳۹۲/۰۳/۲۲
معاوضه زمين در شمال با پرايد يعني فاجعه ييي ييي پرايد 20 ميليونيييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييي
الهه
vote
۰
vote
۱۳۹۲/۰۳/۲۲
كوش نظارتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت پرايد فكستني 20 ميليون
امیر
vote
۰
vote
۱۳۹۲/۰۲/۱۸
شورای رقابت!! چه اسم پرطمطراقی؟!!! هر که نداند فکر میکند که صنایع ما چه تولیدات با کیفیت مانند بنز و ب ام و تولید میکنند نه خودروهای به موزه رفته دهه نود میلادی با کیفیت منفی فراوان.
مردم ضعيف
vote
۲
vote
۱۳۹۲/۰۲/۱۸
تاسف تاسف تاسف يکي نيست يه نم نگاهي به مردم ضعيف بيندازه که نمي تونن حتي يه پرايد بخرن. پژویان کاری کردید که هميشه آه و نفرين مظلومان پشت سرتان باشد.....
تاسف
vote
۲
vote
۱۳۹۲/۰۲/۱۸
تاسف تاسف تاسف يکي نيست يه نم نگاهي به مردم ضعيف بيندازه که نمي تونن حتي يه پرايد بخرن. کاری کردید که هميشه آه و نفرين مظلومان پشت سرتان باشد.....
میثم
vote
۳
vote
۱۳۹۲/۰۲/۱۷
آقای هموطن و آقای شهروند، مشخصه که باید برای ما قیمتهای مهر91 را تصویب کنند(مثل بهمنی ها)، واکر این نشد باید افزایش قیمت جدید، فقط به آن 29 درصد تعلق بگیرد(طبق گفته دکتر پژویان،اگر از گفته خود عدول نکند) و اگر اینهم نشد و خودروسازها بخوان ظلم کنند و قیمتهای جدید را اعمال کنند، باید همه یکپارچه درمقابل ساختمان شورای رقابت تجمع و اعتراض کنیم.
بازنده
vote
۰
vote
۱۳۹۲/۰۲/۱۷
اکه راست میگی یه شماره میدادی حالا به کی شکایت کنیم کسی حرف مارو نمیشنوه کسی منصفانه عمل نمیکنه بازهم خدا خیر مسیولین این سایت بده که نظر ماروانعکاس میدن ولی کو گوش شنوا
شهروند
vote
۶
vote
۱۳۹۲/۰۲/۱۷
هم زمان با اعلام غيرقانوني بودن و لغو مصوبه افزايش قيمت خودرويي دولت(به قيمت تجاري) از سوي رياست محترم مجلس شوراي اسلامي در مورخ 22/12/1391، شركت ايران خودرو تاكنون نسبت به ارسال 3 نوبت پيام مبني بر دريافت دعوتنامه جهت پرداخت مابه التفاوت قرارداد با مهلت‌هاي پرداخت 30/12/1391 و 20/01/1392 و 05/02/1392 و با همان قيمت تجاري لغو شده اقدام نموده است. علي‌ايحال باتوجه به عدم تعيين قيمت خودرو توسط شوراي رقابت و سازمان حمايت تا پايان فروردين1392، تكليف آن دسته از پيش خريدهاي خودرو كه تاريخ تحويل آن پايان فروردين1392 مي‌باشد، چيست؟ آيا قرار است به نرخ قديم محاسبه گردد و يا به قيمت مصوب شوراي رقابت و آن هم بعد از پايان فروردين1392؟ و يا به عنوان مثال، افرادي مثل بنده كه درحد 71درصد از قيمت كل خودرو را پرداخت نموده‌ايم، تكليف چيست؟ و آيا ميزان افزايش قيمت جديد توسط شوراي رقابت به كل مبلغ 100درصد تعلق مي گيرد و يا فقط به تتمه باقي مانده؟ از مسئولين محترم، درخواست رسيدگي برابر با قانون، مقررات و شرع مقدس اسلام را دارم.
محمد
vote
۴
vote
۱۳۹۲/۰۲/۱۷
محمود اقا 3 ماه پیش قیمتهارو آزاد کرد جمشید آقا 3 ماه مردم رو به باد تمسخر گرفت بعد بعد هرچی دلش خواست به مردم کرد جمشید اقا یه قیمت به مسکن بده خیلی گرون شده
علیرضا
vote
۳
vote
۱۳۹۲/۰۲/۱۶
برو بابا تو هم دیگه.
جمشید
vote
۳
vote
۱۳۹۲/۰۲/۱۶
يه ضرب المثل از خود در آوردی میگه: همه ما نیاز مالی داریم اما کمیتش فرق می کنه. به هر حال بعضیا خارج می رن دلار می خوان یا فرزند تو خارج دارن البته توهین نمی کنم کسی رشوه نمی گیره فقط حق الزحمه فرمول درآوردن رو می گیرند که به جای هر سال هر ماه پدر ملت رو دربیارن.خدایا تو به دادمان برس (بعضیا راه پایتخت رو گم کردن و بعضی ها هم....)
بهزاد
vote
۲۰
vote
۱۳۹۲/۰۲/۱۶
جمشیدخان از تو به کی شکایت کنیم پدر ملت رو با این قیمت گذاری دراوردید.با چی شما رو خریدند نکنه بهر کدومتون یه پراید دادند!
هموطن
vote
۱۹
vote
۱۳۹۲/۰۲/۱۶
یه نفر پیدا شه بگه تکلیف پیش خریدیای آبان ماه ایران خودرو با موعد تحویل اسفند و فروردین چی میشه ؟ (ال 90 )
وحید
vote
۱۵
vote
۱۳۹۲/۰۲/۱۶
متخلف تر از خود پژویان نداریم....چطور شده خودروسازا اشتباه اطلاعات دادن !!!!!!مردم مثل شما .. نیستن...بعد دوباره مستندات دادن که تورم بخشی برای بقیه خودروها تعیین کنید؟؟؟لعنت به شما
!
!
!