سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۴:۰۴ | ۱۳۹۲/۰۲/۲۹
بیشترین امدادرسانی در نوروز کجا بود؟
۱۴:۰۴ | ۱۳۹۲/۰۲/۲۹
اجاره خودرو

بیشترین امدادرسانی در نوروز کجا بود؟

پرشین خودرو:‌بیشترین عملیات امداد نوروزی با یک هزار و 616 «تعمیر در محل»، یک هزار و 526 «حمل و بکسل»، 38 مشاره تلفنی و 62 مورد کنسلی به مازندران تعلق گرفت.

به گزارش «پرشین خودرو»، علیرضا برنجی مدیرعامل امداد خودرو رفاه ایرانیان، با بیان این مطلب گفت: استان کردستان با 96 مورد «تعمیر در محل»، 136 «حمل و بکسل»، 10 «مشاوره تلفنی» و پنج «کنسلی» کمترین میزان تقاضای امدادرسانی را در نوروز امسال داشت.

وی در ادامه و در خصوص بیشترین و کمترین عملیات «تعمیر در محل» در طرح امداد نوروزی برای استان های کشور گفت: بیشترین «تعمیر در محل» برای نوروز امسال با یک هزار و 616 مورد در استان مازندران رقم خورد و پس از آن استان های خوزستان با 783 مورد و آذربایجان شرقی با 677 در رده های بعدی بیشترین «تعمیر در محل» قرار دارد.

برنجی کمترین «تعمیر در محل» با 96 مورد متعلق به کردستان دانست و افزود: استان های هرمزگان و خراسان جنوبی نیز به ترتیب با 132 و 150 مورد دارای کمترین «تعمیر در محل» در امداد نوروزی امسال بوده است.

مدیرعامل تنها امدادخودرو بخش خصوصی دارای مجوز رسمی، اظهار کرد: در نوروز امسال یک هزار و 526 مورد «حمل و بکسل خودرو» امدادخواهان در استان مازندران داشتیم و پس از آن بیشترین «حمل و بکسل» خودرو به ترتیب با 836 و 834 مورد به استان های آذربایجان شرقی و تهران اختصاص یافت.

وی، کمترین «حمل و بکسل» خودرو را برای استان خراسان جنوبی با 131 مورد اعلام و بیان کرد: پس از آن استان های کردستان و ایلام به ترتیب با 136 و 161 مورد در جایگاه های بعدی برای کمترین «حمل و بکسل» خودرو قرار گرفت.

مدیرعامل امداد خودرو رفاه ایرانیان با توجه به اینکه امدادخواهان در خراسان رضوی بیشترین تعداد مشاوره تلفنی با 71 مورد را به خود اختصاص دادند، افزود: پس از این استان، تهرانی ها و اردبیلی ها در جایگاه بعدی بیشترین مشاوره تلفنی در ایام نوروز امسال قرار گرفتند.

برنجی، از سیستان و بلوچستان با چهار مورد درخواست به عنوان استانی که کمترین مشاوره تلفنی را داشته است یاد و اضافه کرد: استان های چهارمحال بختیاری با پنج و کهکیلویه و بویراحمد با شش مورد در جایگاه های بعدی کمترین متقاضیان مشاوره تلفنی قرار داشتند.

وی متذکر شد: بیشترین کنسلی برای امدادرسانی در نوروز امسال با 63 مورد کنسلی به آذربایجان شرقی اختصاص یافت و پس از آن استان های مازندران با 62 و قزوین با 44 مورد کنسلی در رده های بعدی بیشترین کنسلی امداد قرار گرفت.

به گفته مدیرعامل امداد خودرو رفاه ایرانیان، استان ایلام با یک مورد کنسلی کمترین میزان کنسل کردن برای عملیات امداد را به خود اختصاص داد و استان های هرمزگان با دو، خراسان جنوبی و گلستان مشترکا با چهار مورد کمترین میزان کنسلی امداد را تجربه کردند.

برچسب ها:
امدادرسانی
نظر بینندگان
!
!
!