سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۳۸ | ۱۳۹۲/۰۲/۲۹
کامیون بی ترمز حادثه آفرید
۱۶:۳۸ | ۱۳۹۲/۰۲/۲۹
اجاره خودرو
معاون آموزش پلیس راهنمایی و رانندگی تهران‌بزرگ:

کامیون بی ترمز حادثه آفرید

پرشین خودرو: معاون آموزش پلیس راهنمایی و رانندگی تهران‌بزرگ از نقص فنی کامیون دانگ‌فنگ و مصدومیت دو تن خبرداد.

به گزارش «پرشین خودرو»به نقل از ایسنا سرهنگ جهانی در تشریح حادثه تصادف روزگذشته در ورودی شمال به جنوب خیابان استخر به اتوبان بابایی، گفت: در ساعت 14:20 روز گذشته یک دستگاه کامیون کشنده دانگ‌فنگ که حامل بار سیمان بود، به دلیل نقص، فنی ترمز خالی کرد.

وی با بیان اینکه این کشنده در سر تقاطع به سمت راست منحرف می‌شود، گفت: بر اثر این انحراف، این کشنده با چند دستگاه خودرو برخورد کرده و سرانجام بر اثر برخورد با یک درخت، متوقف شد.

معاون آموزش پلیس راهور پایتخت با بیان اینکه راننده و شاگرد این کشنده مصدوم می‌شوند، گفت: بر اثر این حادثه کشنده با چهار دستگاه خودروی سواری نیز برخورد کرد.

جهانی افزود: بررسی کارشناسان تصادفات نشان داد که نقص فنی خودرو و خالی‌کردن ترمز و همچنین شیب زیاد خیابان استخر، علت بروز این حادثه بود.

تصادف مرگبار پژوها و کامیون

مسئول روابط عمومی اورژانس استان کهگیلویه و بویراحمد از مرگ یک تن و جراحت چهار تن در پی وقوع دو حادثه رانندگی در این استان خبرداد.

محمدرضا قنبری در این باره گفت: تصادف یک دستگاه کامیون خاور و سواری سمند در ساعت 18:43 روز گذشته به سامانه 115 اطلاع داده شد که به دنبال آن دو دستگاه آمبولانس اورژانس و یک دستگاه آمبولانس هلال‌احمر به محل حادثه واقع در دو راهی چنار برم اعزام شد.

وی در گفتگو با ایسنا ادامه‌داد: پس از حضور نیروهای اورژانس در محل، مشخص شد که سه مرد در پی این حادثه مجروح شده‌اند که عوامل اورژانس پس از انجام اقدامات اولیه درمانی، آن را به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج منتقل کردند.

تصادف مرگبار پژوها و خاور

مسئول روابط عمومی اورژانس استان کهگیلویه و بویراحمد همچنین از تصادف مرگبار میان یک دستگاه پژو پارس، کامیون خاور و پژو 405 مسافربر در محدوده سمرون در دو راهی چنار برم خبرداد و گفت: به دنبال این حادثه که در ساعت 21:15 شب گذشته رخ داد، یکی از سرنشینان پژو پارس که مردی 45 ساله بود، در دم جان باخت.

وی با بیان اینکه در این حادثه دو آمبولانس اورژانس به محل اعزام شده بود، به ایسنا گفت: همچنین زنی 31 ساله که از مسافران پژو 405 بود نیز مجروح شد که عوامل اورژانس پس از انجام اقدامات اولیه درمانی، وی را به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج منتقل کردند.

برخور مرگبار نیسان با پراید در جاده چالوس

معاون مرکز فوریت‌های پزشکی استان البرز از فوت سه تن در یک حادثه تصادف خبرداد.

آرش رحمتی در این باره گفت: برخورد یک خودروی نیسان با یک پراید ظهرامروز در محدوده جاده چالوس بالاتر از تونل پنج سبب مرگ سه تن ومصدومیت یک تن دیگر شد.

وی در گفت و گو با ایسنا افزود: با اعزام نیروهای امدادی، فرد مصدوم پس از انجام اقدامات اولیه درمانی به بیمارستان منتقل شد.

معاون مرکز فوریت‌های پزشکی استان البرز خاطرنشان کرد: تاکنون گزارشی مبنی بر اعلام وضعیت این فرد به مرکز فوریت‌های پزشکی استان ارسال نشده است.

رحمتی ادامه‌داد: سبقت غیرمجاز درپیچ‌های تند یکی از دلایل اصلی بروز سوانح رانندگی در جاده چالوس است.

معاون مرکز فوریت‌های پزشکی استان البرز تصریح‌کرد: رانندگان باید با رعایت قانون در جاده‌ها تردد کنند و برای چند دقیقه زودتر رسیدن باعث نشوند جان خود و دیگران به خطر بیفتند.

تصادف مرگبار در محور شیراز-داراب

پرشین خودرو: تصادف در محور شیراز - داراب یک کشته برجای گذاشت .

به گزارش«پرشین خودرو»، فرمانده پلیس راه های شمال استان فارس گفت : دراین سانحه که امروز در کیلومتر 17 پلیس راه داراب و براثر برخورد یک کامیون با یک وانت نیسان رخ داد ، راننده وانت در دم کشته شد و 2 سرنشین وانت هم زخمی و راهی بیمارستا ن شدند.

سرهنگ سیروسی علت این حادثه را تجاوز به چپ کامیون بیان کرد .

یک کشته در تصادف جاده رشت – قزوین

تصادف در جاده رشت - قزوین یک کشته برجای گذاشت .

سرپرست پلیس راه گیلان اعلام کرد : در این حادثه که دیروز براثر برخورد 2 دستگاه کامیون در محدوده امام زاده هاشم رخ داد ، یکی از راننده ها جان باخت .

سرهنگ رستگار افزود : این راننده در آتش سوزی ناشی از برخورد 2 کامیون جانش را از دست داد .

وی علت این تصادف را انحراف به چپ یکی از کامیون ها اعلام کرد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
کشتهتصادف
نظر بینندگان
!
!
!