شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۵۰ | ۱۳۹۲/۰۲/۳۱
از لیموزین ۱۳ میلیونی تا کالسکه 4 اسبه
۱۰:۵۰ | ۱۳۹۲/۰۲/۳۱
اجاره خودرو

از لیموزین ۱۳ میلیونی تا کالسکه 4 اسبه

پرشین خودرو: یكی از موضوعات مهم و اساسی كه در جریان برگزاری جشن عروسی برای برخی زوج‌های جوان و خانواده‌هایشان حائز اهمیت است و البته از چشم و هم چشمی‌ها هم نیز به دور نیست خودرو یا مرکب عروس است.

به گزارش «پرشین خودرو»، شفاآنلاین نوشت: آن‌ها كه خودروهای گرانقیمت آخرین مدل در اختیار دارند دغدغه ای از این بابت ندارند. اما افرادی كه چنین خودروهایی ندارند سعی می‌كنند تا با كرایه خودرو‌های گرانقیمت یا عتیقه برای یك روز یا چند ساعت یكی از خاطره‌انگیزترین روزهای زندگی‌شان را به ثبت برسانند.

این در حالی است كه هزینه اجاره چنین خودروهایی نیز قابل توجه است. به عنوان مثال قیمت اجاره خودروی بی‌ام و ایكس 6 و ایكس 3 در تهران ساعتی 250 هزار تومان و روزی دومیلیون و پانصد هزار تومان است.

قیمت اجاره بنز اس 500 ساعتی 400 هزار تومان و بی‌ام و كروك ساعتی 60 هزار تومان است.

البته برای كرایه خودرو بدون راننده سند مالكیت چند صد میلیونی و چك به میزان ارزش خودرو نیز گرو گذاشته می‌شود.

یك موسسه اجاره خودرو كه مدعی است گران‌ترین خودرو‌ها را در اختیار دارد برای كرایه پورشه در یك روز مبلغ دو میلیون و 500 هزار تومان و بنز كروك ساعتی 350 تا 450 هزار تومان، لكسوس كروك ساعتی 500 هزار تومان و بنز اس 500 ساعتی 570 هزار تومان دریافت می‌كند.

ارزانترین خودرو‌ها نیز سوناتا و ماكسیما است كه ساعتی 130 هزار تومان خرج برمی‌دارد. یك موسسه دیگر هم قیمت های عجیبی دارد. این موسسه برای كرایه خودرو پورشه كاین در یك روز مبلغ 5 میلیون تومان، خودروی بنز كروك روزی پنج میلیون و 500 هزار تومان و بی‌ام و ایكس 6 پنج میلیون و 500 هزار تومان دریافت می‌كند.

اجاره یك روز خودرو مازراتی برای 16 ساعت نیز 9 میلیون تومان و لیموزین نیز روزی 13 میلیون تومان است. جالب است بدانید ارزان‌ترین خوروی اجاره‌ای نیز پراید است كه برای یك روز اجاره‌اش باید 200 هزار تومان پرداخت.

یك موسسه نیز برای كرایه كالسكه شامل 4 اسب سفید و یك كاروان حدود 7 میلیون تومان هزینه دریافت می‌كند. البته از آنجا كه حركت كالسكه داخل شهر ممنوع است تنها عروس و داماد می‌توانند در مقابل تالار و برای یك مسیر كوتاه برای عكسبرداری و فیلمبرداری از آن استفاده كنند.

بالن سواری عروس و داماد نیز ممنوعیت‌هایی دارد و فقط برای یك باشگاه در پایتخت مجوز بالن‌سواری صادر شده است كه قیمت آن نیز برای یك ساعت 4 میلیون تومان است. جالب است بدانید هر اسكورت موتورسوار نیز400 هزار تومان و اسكورت با 80 كودك دوچرخه سوار حدود پنج میلیون و 200 هزار تومان هزینه دارد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!