شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷
پرشین خودرو
کارشکنی مافیای بازار سی.ان.جی در دوگانه سوز شدن خودروها
۱۰:۱۵ | ۱۳۸۹/۱۱/۳۰
مدیرعامل شرکت پرشین گاز خودرو مطرح کرد

کارشکنی مافیای بازار سی.ان.جی در دوگانه سوز شدن خودروها

پرشین خودرو: مدیرعامل شرکت پرشین گاز خودرو اعلام کرد: مافیای سی ان جی در کشور مانع اجرای دقیق طرح دوگانه سوز کردن خودروها می شود.

مهدی شیخ با بیان این مطلب به خبرنگار «پرشین خودرو»، گفت: مهم ترین هدف از تاسیس این شرکت سامان‌دهی بازار و کارگاه‌های گازسوز کردن خودروها بود ولی در ادامه راه بسیاری از سودجویان بازار دوگانه سوز کردن خودروها مانع از اجرای دقیق این طرح شدند و نوعی بی اعتمادی را در جامعه ایجاد کردند.

با اشاره به قیمت کاذب و نامتعارف کیت‌های سی.ان.جی در بازار گفت: در حال حاضر کارگاه‌های زیادی در کشور وجود دارند که با قیمت‌های بالایی اقدام به گازسوز کردن خودروها می‌کنند که در برخی موارد نیز این کار را به صورت غیراستاندارد انجام می‌دهند، اما شرکت پرشین گاز خودرو با ورود به بازار و ارایه قیمت‌هایی تا 50 درصد کمتر از نرخ‌های معمول در بازار توانسته گام مهمی در ساماندهی مراکز گازسوز کردن خودروها بردارد.

وی یکی دیگر از اهداف شرکت را سازمان‌دهی کردن خودروهای گازسوز در کشور عنوان کرد و گفت: یکی از مشکلات مربوط به خودروهای گازسوز موجود در کشور این است که بسیاری از این خودروها از طریق کارگاه‌های غیرمجاز گازسوز شده اند و هیچ آماری در رابطه به زمان گازسوز شدن و کیت مورد استفاده در خودرو وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه خودروهایی که گازسوز می شوند نیاز به بازرسی ادواری دارند، اظهار داشت: مخازن خودروهای گازسوز باید به طور مرتب مورد تست مجدد قرار گیرد در حالی که این موضوع در کشور ما چندان مورد توجه قرار نگرفته است که همین امر خطراتی زیادی را برای مصرف کنندگان به همراه دارد.

وی توضیح داد: یکی از مهم ترین اصولی که در پرشین گاز خودرو برای سازمان‌دهی خودروهای گازسوز رعایت می شود صدور شناسنامه برای خودرو است که زمان، مکان، کارگاه و نوع کیت مورد استفاده در شناسنامه خودرو ثبت می شود تا بتوان از طریق آن تست‌های ادواری را انجام داد.

مدیرعامل شرکت پرشین گاز خودرو ثبات قیمت كیت و تجهیزات خودروهای گازسوز در سراسر كشور را از دیگر اهداف تاسیس شرکت بیان کرد و گفت: حمایت از تولید كنندگان داخلی كیت گاز طبیعی(CNG)، ایجاد حدود پنج هزار شغل، صرفه جوئی در مصرف روزانه بنزین تا دو سال آینده و آموزش نیروهای فنی واجد شرایط برای تعمیرگاه ها و كارگاه های فنی را از دیگر اهداف شرکت بیان کرد.

وی با اشاره به اینکه هزینه گازسوز کردن خودروها در شرکت پرشین گاز خودرو بین 390 تا 600 هزار تومان است، اظهار داشت: کیت‌ها ومخازن مورد استفاده در شرکت ما از کشورهای چین، کره، هند، برزیل، ایتالیا و چک وارد کشور می ‌شود.

شیخ با اشاره به اینکه تا کنون تعداد زیادی از متقاضیان اقدام به ثبت نام برای گازسوز کردن خودروهای خود از طریق شرکت پرشین گاز خودرو کرده‌اند، تصریح کرد: برنامه ما بر آن است تا در یک زمان بندی یک سال این آمار به مرز سه ملیون دستگاه برسد.

وی با اشاره به اینکه پرشین گاز خودرو تا کنون 63 نمایندگی و کارگاه گازسوز کردن خودرو در سراسر کشور فعال کرده است، افزود: حدود 130 درخواست جدید نمایندگی نیز در دست بررسی داریم که افراد متقاضی می توانند پس از کسب آموزش‌های لازم، اخذ پروانه کسب، و تایید اداره استاندارد نمایندگی شرکت را کسب کنند.

وی درباره خدمات و پشتیبای شرکت برای اعضا خود گفت: هر کس که برای گازسوز کردن خودرو در شرکت ثبت نام کند برای وی کارت عضویت صادر می شود که فرد می تواند با استفاده از این کارت از تمام خدمات مربوط به خودرو در همه نمایندگی‌های ما در سراسر ایران استفاده کند.

نظر بینندگان
احمد
vote
۳
vote
۱۳۹۲/۱۰/۱۵
دادگاه رای محکومیت و زندان و رد مال صادر کرده ولی هنوز باید بره اجرای احکام ، ببینیم چی میشه از اون سال اگه پولا رو تو بانک گذاشته باشه می تونه با سودش بدهکاریشو بده
احمد
vote
۲
vote
۱۳۹۲/۰۸/۱۱
ظاهرا رای دادگاه صادر شده شعبه 1030 جزایی شهید قدوسی ولی نمیدونم چی بوده واین که آیا ما مال باختگان بعد از سه سال و با این تورم به اصل پول سه سال قبل مون می رسیم یا نه؟
ahmad
vote
۰
vote
۱۳۹۲/۰۸/۱۱
قرار شده كه راي صادره به درب خونه ها ارسال بشه كه خدا مي دونه كي ميرسه به دستمون
مهدی
vote
۰
vote
۱۳۹۲/۰۳/۱۳
کسی میدونه رای دادگاه چی بوده؟
مال باخته
vote
۰
vote
۱۳۹۲/۰۲/۰۵
ظاهرا 2/2/92 دادگاهش در مجتمع قضایی امام خمینی تهران برگزار شده حالا باید رای قاضی صادر بشه ببینیم به پولمون میرسیم یا نه؟
احمد
vote
۰
vote
۱۳۹۲/۰۱/۱۵
بعد از این که فهمیدم بقیه شکایت کرده اند حدود 1500 نفر و موضوع کلاهبرداری بوده من هم درمهر90 در دادسرای ناحیه 3 تهران شعبه دوم دادیاری از این شرکت کلاهبردار شکایت کردم حالا بعد از یک ونیم سال ارجاع شده به مجتمع قضایی شهید قدوسی تهران شعبه 1030 دادگاه عمومی(جزایی) تهران و برای ساعت 9 صبح دوشنبه 2/2/1392 در آدرس تهران خیابان خیام مجتمع قضایی امام خمینی طبقه همکف سالن امام خمینی وقت دادرسی تعیین کرده اند هر کسی که شکایت کرده و شکایت نکرده در این تاریخ بیاد برای دادخواهی تا ببینیم آخرش حقمون را میدن یا نه؟
محمد بهرامی از تهران
vote
۲
vote
۱۳۹۱/۱۰/۰۵
سلام به قاضی رسیدگی به پرونده پرشین گاز خودرو در ناحیه 3 تهران فقط حفظ بیت المال در اسلام مهم نیست حفظ حق الناس هم پیش خدا مهم است اقای قاضی در ان دنیا از شما شکایت خواهیم کرد که چرا رسیدگی به پرونده 2000 نفر که حقشان پایمال شده رسیدگی نگردید حالا این شماو این هم میدان . لطفا چاپ کنید
بهمن
vote
۰
vote
۱۳۹۱/۰۸/۱۷
با عرض سلام در خصوص گاز سی ان جی چرا به صورت قسطی انجام نمی دهند با تشکر
احمد
vote
۱
vote
۱۳۹۱/۰۳/۱۶
فعلا خبری نیست کم کم دارم شک میکنم که دادگاه و قاضی ...... آخه نزدیک 2000نفر ازش شکایت کردن و هر وقتم به دادسرا تماس میگیرم منشی قاضی میگه در دست بررسیه فعلا متهم فراریه ولی شرکت یک نفر که نبوده یا پولا رو که با خودش نبرده نزدیک به 2میلیارد پول مردم دستشه اگه از اون زمان پول توحسابش بوده باشه تا حالا از سودش میتونه بدهیشو به مردم بده ولی متاسفانه چیزی که ظاهرا مهم نیست حق و حقوق مردمه هر کدوم شکایت نکردید حتما بروید و در شعبه ی 2 دادسرای ناحیه 3 تهران شکایت کنید تا ببینیم آخرش چی میشه
عزیزالله بیات ازتویسرکان
vote
۱
vote
۱۳۹۱/۰۲/۱۱
بنده درسال 89باتوجه به اطلاع رسانی اشتباه رسانه های ملی مبلغ 170 هزار تومان به حساب شرکت واریزنمودم وباوعده های دروغین پول مرابالاکشیدند.چه کسی پاسخگوی حق ازدست رفته ی این ملت است؟خدایا خودت به فریاد این ملت برس.
آرطیس
vote
۰
vote
۱۳۹۱/۰۱/۲۷
گرگانی هستم سرمن کلاه رفته چه کار کنم
ارتاد
vote
۰
vote
۱۳۹۱/۰۱/۱۵
بخدا من به پولم نیاز دارم
حمیدرضا
vote
۰
vote
۱۳۹۱/۰۱/۱۵
آقا به منم بگین که چجوری پس بگیرم پولمو..من پارسال 150هزار تومان به حسابشون ریختم اما بعدش که هیچ خبری نشد ادامه ندادم..الانم که نمیدونم چجوری اقدام به پس گرفتن پول کنم
محمد ستاری
vote
۱
vote
۱۳۹۰/۱۲/۰۳
به نظر من تا دیر نشده برید پولهاتون رو پس بگیرید اینها حتی حقوق پرسنل خودشون رو هم چند وقتیه ندادن
نصار حداد
vote
۰
vote
۱۳۹۰/۱۱/۱۱
خدا رو شکر من بخاطر اینکه سعی میکنم بی گدار به اب نزنم پس از تحقیق و تماس با شرکت و صحبت کردن با انها متوجه کلا ه بردار بودنشون شدم
مرادی
vote
۰
vote
۱۳۹۰/۱۰/۲۶
اتفاقا شرکت به وعده خود برای شخص بنده به موقع عمل کرده و پس از یکماه واریزی مخزن را وصل نموده و 9 ماهی که استفاده می کنم راضی هستم
حسین فتحی
vote
۰
vote
۱۳۹۰/۱۰/۱۹
حدودا یکسال می شود که اینجانب مبلغ 250000 تومان به عنوان قسط اول به حساب شرکت پرشین گاز خودرو واریز نموده ام ولی به دلیل بدقولی های فراوان این شرکت خواستار استرداد مبلغ واریزی شده ام ولی همانند بسیاری از مالباخته ها بعد از حدود 5 ماه هیچ خبری از شرکت دریافت ننموده ام. و حال از رئیس سازمان صدا و سیما که رسانه ملی را محلی برای استفاده کلاهبرداران قرار داده است درخواست مینمایم که هر کاری از دستش بر می آید انجام دهد تا بلکه بتواند آبروی از دست رفته سازمان را با استرداد پول مردم به نوعی برگرداند.
حسن
vote
۰
vote
۱۳۹۰/۱۰/۱۸
تبليغ ازصداوسيما-وعده دروغ كي حق مارو ميگيره؟اميدوارم كساني كه اين طوري خون مردم راتوي شيشه ميكنند خداازشون نگذره ديگه
ایاز پوران نژاد
vote
۰
vote
۱۳۹۰/۱۰/۱۱
انشائ الله که این پولها سوزن ودارو بشود برای شما مدیر عامل دروغگو
رضا رحمانی
vote
۰
vote
۱۳۹۰/۰۹/۲۵
من با اعتماد به رسانه ملی در تاریخ 19/9/89 مبلغ 4250000ریال به حساب شرکت واریز نمودم بدلیل بدقولی شرکت در اردیبهشت 1390 انصراف خودرا اعلام نمودم ولی هیچ وجهی را در یافت ننمودم .در خردادماه نیز شکایت خود را به داد سرای ناحیه 3 اعلام داشتم ولی هیچ خبری از رسیدگی به پروند نیست .لطفا قوه قضائیه رسیدگی نماید
!
!
!