شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۳۲ | ۱۳۹۲/۰۳/۰۸
عرضه بلوك حمل و نقل سایپا در فرابورس
۱۴:۳۲ | ۱۳۹۲/۰۳/۰۸
گرندکس

عرضه بلوك حمل و نقل سایپا در فرابورس

پرشین خودرو: 49 درصد از سهام شركت حمل و نقل چند وجهی سایپا، یكشنبه 26 خرداد از طریق بازار سوم فرابورس ایران عرضه می شود.

به گزارش «پرشین خودرو»، سازمان خصوصی سازی در نظر دارد تعداد 49 میلیون سهم شركت حمل و نقل چند وجهی سایپا معادل 49 درصد از سهام این شركت به ارزش پایه هر سهم 3 هزار و 453 ریال و ارزش كل 169 میلیارد و 197 میلیون ریال را، روز یكشنبه 26 خرداد عرضه كند.

بر اساس این گزارش، عرضه­ به صورت یكجا و در بازار سوم و با شرایط نقد و یا نقد و اقساط است. حداقل پیش پرداخت نقدی 15 درصد و مابقی به صورت اقساط 6 ساله با نرخ سود فروش اقساطی 15 درصد و فواصل زمانی شش ماهه است. مهلت پرداخت حصه نقدی و ارائه فرم خارج از پایاپای حداكثر 20 روز كاری سازمان خصوصی سازی از تاریخ انجام معامله است.

شایان ذكر است، فعالیت این شركت در زمینه حمل و نقل، جابجایی انواع بار، كالا و مسافر با استفاده از امكانات حمل و نقل ریلی است. شركت راه آهن جمهوری اسلامی ایران مالك 49 درصد سهام و شركت تولید اتومبیل ایرانی سایپا مالك 51 درصد سهام این شركت 100 میلیارد ریالی است.

كارگزاران خریدار در صورتی مجاز به ورود سفارش خرید به سامانه معاملاتی هستند كه 3 درصد از ارزش سهام موضوع معامله را، كه معادل 5 میلیارد و 75 میلیون و 910 هزار ریال است از مشتری دریافت و به عنوان سپرده حضور در رقابت به حساب شركت سپرده­گذاری واریز و یا به این شركت تحویل داده و تاییدیه شركت مربوطه را به مدیریت بازار فرابورس ایران ارائه كنند.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
برچسب ها:
بورس
نظر بینندگان
!
!
!