پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۱۲ | ۱۳۹۲/۰۳/۰۸
سایپا لجستیک خصوصی می شود
۱۶:۱۲ | ۱۳۹۲/۰۳/۰۸
اجاره خودرو

سایپا لجستیک خصوصی می شود

پرشین خودرو: ۴۹ درصد از سهام شركت حمل و نقل چند وجهی سایپا، یكشنبه ۲۶ خرداد از طریق بازار سوم فرابورس ایران عرضه می شود.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از موج، سازمان خصوصی سازی در نظر دارد تعداد ۴۹ میلیون سهم شركت حمل و نقل چند وجهی سایپا (سایپالجستیک) معادل ۴۹ درصد از سهام این شركت به ارزش پایه هر سهم ۳ هزار و ۴۵۳ ریال و ارزش كل ۱۶۹ میلیارد و ۱۹۷ میلیون ریال را، روز یكشنبه ۲۶ خرداد عرضه كند.

بر اساس این گزارش، عرضه ¬ به صورت یكجا و در بازار سوم و با شرایط نقد و یا نقد و اقساط است. حداقل پیش پرداخت نقدی ۱۵ درصد و مابقی به صورت اقساط ۶ ساله با نرخ سود فروش اقساطی ۱۵ درصد و فواصل زمانی شش ماهه است. مهلت پرداخت حصه نقدی و ارائه فرم خارج از پایاپای حداكثر ۲۰ روز كاری سازمان خصوصی سازی از تاریخ انجام معامله است.

شایان ذكر است، فعالیت این شركت در زمینه حمل و نقل، جابجایی انواع بار، كالا و مسافر با استفاده از امكانات حمل و نقل ریلی است. شركت راه آهن جمهوری اسلامی ایران مالك ۴۹ درصد سهام و شركت تولید اتومبیل ایرانی سایپا مالك ۵۱ درصد سهام این شركت ۱۰۰ میلیارد ریالی است.

كارگزاران خریدار در صورتی مجاز به ورود سفارش خرید به سامانه معاملاتی هستند كه ۳ درصد از ارزش سهام موضوع معامله را، كه معادل ۵ میلیارد و ۷۵ میلیون و ۹۱۰ هزار ریال است از مشتری دریافت و به عنوان سپرده حضور در رقابت به حساب شركت سپرده ¬گذاری واریز و یا به این شركت تحویل داده و تاییدیه شركت مربوطه را به مدیریت بازار فرابورس ایران ارائه كنند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
سايپا لجستيک
نظر بینندگان
!
!
!