شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۱۳ | ۱۳۹۲/۰۳/۱۳
برنامه ترافیکی ایام ارتحال
۱۲:۱۳ | ۱۳۹۲/۰۳/۱۳
اجاره خودرو

برنامه ترافیکی ایام ارتحال

پرشین خودرو: رئیس پلیس راه کشور، برنامه های ترافیکی ویژه سالگرد ارتحال حضرت امام (ره) را اعلام کرد.

به گزارش «پرشین خودرو»، سردار سرتیپ مهماندار در نشست خبری با بیان اینکه پلیس اتوبوس های زائران را در مسیرهای رفت و برگشت همراهی می کند، گفت: اتوبوس هایی که زائران را به حرم مطهر منتقل می کند باید شرایط لازم را داشته باشند و از رانندگان حرفه ای نیز استفاده شود.

وی افزود: در این مدت، تعداد مراقبان راه در پاسگاه های پلیس راه سه برابر افزایش می یابد تا همه اتوبوس ها و کاروانهای زائران به دقت کنترل شود.

سردار مهماندار گفت: محدودیت ها و ممنوعیت های تردد در روزهای آینده اعمال خواهد شد که بخشی از آن مربوط به انتقال زائران از سراسر کشور به سمت حرم مطهر و بخش دیگری از آن مختص تعطیلات پایان هفته است.

رئیس پلیس راه کشور با اشاره به محدودیت های ترافیکی در محورهای قدیم قم - تهران، قم - سلفچگان و قم - کاشان گفت: عبور تریلر، کامیون و کامیونت از ساعت 8 صبح امروز تا ساعت 24 روز چهارشنبه 15 خرداد در این محورها ممنوع و محور جایگزین محور سلفچگان به ساوه خواهد بود.

سردار مهماندار افزود: از ساعت 14 روز جمعه 17 خرداد نیز عبور تریلر و کامیون تا ساعت 24 همان روز در این محورها ممنوع خواهد بود و محور جایگزین همان محور سلفچگان به ساوه است.

وی گفت: از ساعت 24 امشب عبور همه وسایل نقلیه، حدفاصل پل حسن آباد تا حرم مطهر امام(ره) در بخش جنوب به شمال ممنوع خواهد بود و این ممنوعیت تا ساعت 16 فردا ادامه خواهد داشت.

سردار مهماندار افزود: رانندگانی که به مقصد تهران در حرکتند می توانند از محور جایگزین آزاد راه ساوه و محور قدیم ساوه- تهران یا محور قدیم قم- تهران استفاده کنند.

وی در خصوص ممنوعیت و محدودیت تردد در محور کرج- چالوس نیز گفت: تردد وسائل نقلیه از میدان امیرکبیر تا دهانه شمالی تونل کندوان نیز در روز چهارشنبه 15 خرداد از ساعت 17 به سمت شمال ممنوع خواهد بود و این ممنوعیت در ساعت 24 همان شب خاتمه می یابد.

سردار مهماندار افزود: روز پنج شنبه نیز تردد همه وسائل نقلیه از کرج به سمت تونل کندوان از ساعت 17 تا 24 ممنوع خواهد بود.

وی گفت: عبور وسائل نقلیه از ساعت 12 روز جمعه از سمت کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و از ساعت 15 عبور وسائل نقلیه از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه و پیش بینی می شود که این وضع تا ساعت 24 ادامه یابد.

سردار مهماندار افزود: تردد کامیون و کامیونت در محور هراز از ساعت 13 امروز تا ساعت 24 روز چهارشنبه ممنوع خواهد بود و محور جایگزین محور فیروزکوه است.

وی گفت: از ساعت 6 صبح روزهای پنج شنبه و جمعه تا ساعت 24 همان روزها، عبور کامیون و کامیونت در محور هراز ممنوع است.

سردار مهماندار افزود: در محور فیروزکوه نیز از ساعت 13 امروز تا ساعت 24 روز چهارشنبه، عبور انواع تریلی ممنوع خواهد بود و همچنین در روزهای پنج شنبه و جمعه نیز از ساعت 6 تا 24 تردد انواع تریلی در این محور ممنوع است.

وی گفت: در محور قدیم قزوین- رشت از ساعت 14 امروز تردد انواع کامیون و تریلر تا ساعت 24 امشب ممنوع خواهد بود.

رئیس پلیس راه کشور افزود: همچنین در این محور از ساعت 7 روزهای سه شنبه، چهارشنبه و جمعه تا ساعت 24 عبور انواع کامیون و تریلر ممنوع خواهد شد.

سردار مهماندار گفت: در محور آستارا- اردبیل و بالعکس از ساعت 7 صبح روزهای سه شنبه، چهاردهم و جمعه هفدهم خرداد عبور انواع کامیون و تریلر تا ساعت 11 همان روزها ممنوع است.

وی افزود: از ساعت 8 امروز، عبور انواع کامیون و تریلر در آزاد راه اصفهان- کاشان تا ساعت 24 چهارشنبه 15 خرداد ممنوع و محور جایگزین جاده قدیم اصفهان- دلیجان و سلفچگان خواهد بود.

سردار مهماندار گفت: همچنین از ساعت 14 روز جمعه تا ساعت 24 همان روز، تردد انواع کامیون و تریلر از این آزادراه به سمت تهران ممنوع خواهد بود.

وی به واحد مرکزی خبر گفت: تردد انواع موتورسیکلت از ساعت 12 امروز تا ساعت 24 روز جمعه هفدهم خرداد در محورهای هراز، فیروزکوه، کرج- چالوس، قزوین- رشت، تهران- سمنان، همدان و مشهد ممنوع است.

سردار مهماندار با اشاره به اینکه هم اکنون ترافیک در تمام راههای کشور عادی و روان است، گفت: علت بسته شدن محور هراز در روز گذشته باران شدید بود و هم اکنون مشکل خاصی در این محور وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه بیش از پنج هزار تیم پلیس در سراسر کشور تجهیز شده اند؛ افزود: بیش از 14000 پرسنل پلیس راه در چند روز آینده آماده ارائه خدمات ترافیکی هستند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
برنامه ترافیکی
نظر بینندگان
!
!
!