شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۵۸ | ۱۳۹۲/۰۳/۲۰
توقیف سمند با جریمه چهار متری!
۰۹:۵۸ | ۱۳۹۲/۰۳/۲۰
اجاره خودرو

توقیف سمند با جریمه چهار متری!

پرشین خودرو: قصور و کوتاهی راننده که جریمه رانندگی او به چهار متر می‌رسید، با دردسر روبرو شد.

به گزارش «پرشین خودرو»، عصر دیروز و با توقف خودرو و انتقال آن به پارکینگ اعلام شد تا زمانی که جریمه سنگین این خودرو در چهار سال اخیر پرداخت نشود خودرو از پارکینگ بیرون نمی‌آید.

رئیس پلیس راهور استان اردبیل با اعلام این مطلب گفت: ما در بررسی‌های خود متوجه شدیم صورت وضعیت خودروی سمند و جریمه تخلفاتی او بسیار زیاد است و در چهار سال گذشته نیز این جریمه را پرداخت نکرده است.

علی مریخی افزود: اکثر تخلفات صورت گرفته توسط راننده سمند حادثه‌ساز بوده و ما این خودرو را شناسایی کرده و با انتقال آن به پارکینگ از راننده خواسته‌ایم تا جریمه‌های یاد شده را پرداخت کند.

وی تصریح کرد: ‌تا زمانی که این جریمه‌ها پرداخت نشود خودرو از پارکینگ به بیرون انتقال داده نمی‌شود و ضرورت دارد این راننده که جریمه میلیونی شده و طول کاغذ جریمه او به چهار متر می‌رسد، جریمه‌های خود را پرداخت کند.

مریخی در ادامه خاطر نشان کرد: صاحبان خودروهایی که جریمه آنها بیش از یک میلیون تومان باشد و در پرداخت آن قصور داشته باشند در هر نقطه از کشورمان تردد کرده و اقدام به رانندگی کنند خودرو و مدارک آنها ضبط و ثبت می‌شود.

به گزارش فارس، رئیس پلیس راهور استان اضافه کرد: هموطنان بدون مراجعه به اجرائیات با ارسال شماره وی.آی.ان خودروی خود می‌توانند به شماره 300005151 پیامک زده و از میزان خلافی خودروی خود اطلاع یابند.

وی در ادامه یادآور شد: به این طریق به شکل آسان و راحت می‌توانند از میزان جریمه و برخی تخلفات دیگر آگاهی پیدا کرده و نسبت به پرداخت جریمه و رفع مشکلات احتمالی اقدام لازم را انجام دهند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
توقیف
نظر بینندگان
!
!
!