دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۲۳ | ۱۳۹۲/۰۳/۲۶
امید صنعت خودرو به دولت جدید
۱۱:۲۳ | ۱۳۹۲/۰۳/۲۶
گرندکس

امید صنعت خودرو به دولت جدید

پرشین خودرو: عضو هیات مدیره انجمن قطعه‌سازان ایران گفت: برگزاری پر شکوه انتخابات ریاست جمهوری و به دنبال آن انتخاب رییس ‌جمهوری قدرتمند صنعت خودرو را از تحریم‌های داخلی و خارجی نجات خواهد داد.

به گزارش «پرشین خودرو»، اظهار کرد: خوشبختانه انتخابات ریاست جمهوری با بالاترین میزان مشارکت برگزار و جایگاه ایران در صحنه بین‌المللی تقویت شد.

وی با بیان این‌که رییس‌ جمهوری جدید باید از این پتانسیل برای بهبود وضعیت کشور در صحنه بین‌المللی و در جهت کاهش تحریم‌ها استفاده کند، خاطرنشان کرد: در داخل کشور نیز باید مشکلاتی که در دو سال اخیر گریبان صنایع داخلی به ویژه صنعت خودرو را گرفته، برطرف شود.

نجفی‌منش ادامه داد: منتخب انتخابات باید به سرعت دستورات جدیدی را به بانک مرکزی برای حمایت از تولید داخلی ابلاغ کند زیرا هم‌اکنون عمده مشکلات صنعت خودرو و قطعه کمبود نقدینگی است که دلیل آن نیز به عملکرد سیستم بانکی در ارائه تسهیلات و همچنین عملکرد شورای رقابت باز می‌گردد.

وی به ایسنا گفت: علاوه بر آن قیمت ارز باید تثبیت و تک نرخی شود زیرا در شرایطی که ارز چند نرخی بوده و قیمت آن دائما در نوسان است فساد و رانت شکل گرفته در اقتصاد به ضرر صنایع و واحدهای تولیدی خواهد بود.

عضو هیات مدیره انجمن قطعه‌سازان ایران با بیان این‌که رییس جمهوری جدید باید در مصوبه دولت در زمینه ارتقای استاندارد آلایندگی خودروهای داخلی به یورو 4 و نصب ایربگ تجدیدنظر کند، تصریح کرد:‌ هم‌اکنون تمام امید صنعت خودرو و قطعه به برنامه‌ها و عملکرد مسوولان اجرایی جدید ظرف یکی دو ماه آینده است.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
عادل
vote
۲
vote
۱۳۹۲/۰۳/۲۶
لطفا از حالا تعیین تکلیف نفرمایید(باید) چه کاره ای که برای دولت باید میگی اگر درست عمل کرده بودید الان تو همین 3 روز علیرغم کاهش قیمت دلار و طلا ، خودرو هم باید کاهش می یافت نه مثلا رانا 3 میلیون و ...
!
!
!