سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۲۱ | ۱۳۹۲/۰۳/۲۶
بالاترین نرخ کرایه تاکسی برای کجاست؟
۱۳:۲۱ | ۱۳۹۲/۰۳/۲۶
اجاره خودرو

بالاترین نرخ کرایه تاکسی برای کجاست؟

پرشین خودرو: تحقیقات نشان می‌دهد که نرخ کرایه تاکسی در لندن 20 برابر گران‌تر از کرایه تاکسی در شهر کوالالامپور، پایتخت مالزی است.

به گزارش «پرشین خودرو»، در مطالعه سایت «تریپ ادوایزر» که به بررسی و مقایسه بهای هتل‌ها، رستوران‌ها و کرایه تاکسی‌ها پرداخته، مشخص شد «صوفیا»، پایتخت بلغارستان مقرون به صرفه‌ترین شهر برای مسافران انگلیسی است.

همچنین گران قیمت‌ترین نرخ کرایه تاکسی برای مسافران در شهر لندن است به طوری که یک سفر عادی حدود 27 پوند هزینه دارد و نزدیک به 20 برابر سفری مشابه در کوالالامپور است.

در گزارش «تریپ ادوایزر» آمده است: شهرهای «هانوی»، پایتخت ویتنام و «ورشو»، پایتخت لهستان دومین و سومین شهرهای ارزان از لحاظ قیمت پایین کرایه تاکسی‌ها، هتل‌ها و بهای غذا هستند.

در این مطالعه همچنین آشکار شد که شهر «اسلو»،‌ پایتخت نروژ نیز در جایگاه نخست گران‌قیمت‌ترین شهرهای جهان برای مسافران قرار می‌گیرد به طوری که هزینه اقامت یک شب در این شهر 381 پوند و چهار برابر هزینه‌ها در شهر صوفیا است و رتبه پنجم و ششم نیز در این رده‌بندی به نیویورک و پاریس اختصاص دارد.

به گزارش ایسنا به نقل از روزنامه تلگراف، این بررسی نشان می‌دهد: آسیا در واقع مقرون به صرفه‌ترین قاره در جهان است در حالی که قاره اروپا در فهرست گران قیمت‌ترین مناطق جهان جای می‌گیرد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
لندن
نظر بینندگان
!
!
!