دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
کم‌مصرف‌ترین پورشه جهان+ تصاویر
۱۴:۵۷ | ۱۳۸۹/۱۲/۰۱

کم‌مصرف‌ترین پورشه جهان+ تصاویر

پرشین خودرو: پورش پانامرا اس هیبریدی که از سیستم پاورترین طراحی شده برای کاین‌اس بهره می‌برد، به دلیل مزیت‌های آیرودینامیک و استفاده از تایرهای اختصاصی ساخت میشلن، کم‌مصرف‌ترین پورش تولید شده در جهان خواهد بود.

به گزارش «پرشین خودروم به نقل از خبر آنلاین، در یک چشم به‌هم‌زدن پورش نمونه تازه‌ای را به مجموعه خودروهای هیبریدیش اضافه کرده که می‌تواند یک گام بلند در بهبود عملکرد این خودروها به‌شمار برود. در این هیبریدی جدید کهPanamera S نام دارد و برای چهار سرنشین طراحی شده، همان سیستم پاورترین استفاده شده در کاین‌اس هیبریدی به کار گرفته شده است. موتور V6 و سوپرشارژ این خودرو که 3 لیتر گنجایش دارد، می‌تواند 380 اسب‌بخار توان تولید کند و در کنار آن یک پیشرانه الکتریکى با توان 34 کیلووات طراحی شده است.

این مجموعه در کنار بهبود موتور، شرایط آیرودنامیک و استفاده از تایرهای اختصاصی به خودرو مصرفی اقتصادی خواهد داد که در پایین‌ترین حالت 6.8 لیتر در هر 100 کیلومتر خواهد بود.

تایرهای این خودرو توسط میشلن و تنها برای پانامرا اس طراحی شده‌اند. 6 ثانیه طول می‌کشد تا این تایرها سرعت اولیه این خودرو را به 100 کیلومتربرساعت برسانند.

به گزارش گیزمگ، پانامرا اس هیبریدی این مصرف اندک را در کنار تولید تنها 159 گرم دی‌اکسید‌کربن در هر کیلومتر مدیون مزیت‌های آیرودینامیکی است که بر کاین‌اس دارد. این خودرو که با سرعت حداکثر 270 کیلومتربرساعت در کلاس خودروهای لوکس مشابه‌اش بهترین جایگاه را دارد از تیرماه آینده وارد بازارهای اروپا و ایالات متحده خواهد شد. قیمت این خودرو 95 هزار دلار پیش‌بینی شده است.

واردکنندگان پانامرا اس در انگلستان به دلیل آلایندگی پایین این خودرو از 20درصد بخشش مالیاتی در سال برخوردار خواهند شد.

6 نمونه گوناگون از پانامرا اس هیبریدی تولید خواهد شد اما همگی از روکش چرم برای بخش‌های داخلی، مدیریت تعلیق فعال خودرو، چراغ‌های جلوی دوتایی زنون، کمکی پارک برای جلو وعقب خودرو، سیستم کنترل فشار داخلی تایرها و مدیریت ارتباطات پورش که مجهز به سیستم ماهواره‌ای و صفحات لمسی ارتباطی است، خواهند بود. پیش‌بینی می‌شود 15 ماه پس از ورود این خودروها به بازار حداقل 30هزار عدد از آنها به فروش برسد.

عکس های مرتبط
این خودرو که با سرعت حداکثر 270 کیلومتربرساعت در کلاس خودروهای لوکس مشابه‌اش بهترین جایگاه را دارد از تیرماه آینده وارد بازارهای اروپا و ایالات متحده خواهد شد.
موتور V6 و سوپرشارژ این خودرو که 3 لیتر گنجایش دارد، می‌تواند 380 اسب‌بخار توان تولید کند و در کنار آن یک پیشرانه الکتریکى با توان 34 کیلووات طراحی شده است.
در این هیبریدی جدید کهPanamera S نام دارد و برای چهار سرنشین طراحی شده، همان سیستم پاورترین استفاده شده در کاین‌اس هیبریدی به کار گرفته شده است.
سیستم پاورترین در کنار بهبود موتور، شرایط آیرودنامیک و استفاده از تایرهای اختصاصی به خودرو مصرفی اقتصادی خواهد داد که در پایین‌ترین حالت 6.8 لیتر در هر 100 کیلو
پانامرا اس هیبریدی این مصرف اندک را در کنار تولید تنها 159 گرم دی‌اکسید‌کربن در هر کیلومتر مدیون مزیت‌های آیرودینامیکی است که بر کاین‌اس دارد.
6 نمونه گوناگون از پانامرا اس هیبریدی تولید خواهد شد اما همگی از روکش چرم برای بخش‌های داخلی، مدیریت تعلیق فعال خودرو، چراغ‌های جلوی دوتایی زنون برخوردار خواهند
برای پانامرا اس کمکی پارک برای جلو و عقب خودرو، سیستم کنترل فشار داخلی تایرها و مدیریت ارتباطات پورش که مجهز به سیستم ماهواره‌ای و صفحات لمسی ارتباطی است، در نظ
تایرهای این خودرو توسط میشلن و تنها برای پانامرا اس طراحی شده‌اند. 6 ثانیه طول می‌کشد تا این تایرها سرعت اولیه این خودرو را به 100 کیلومتربرساعت برسانند.
نظر بینندگان
!
!
!