پنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۵۰ | ۱۳۹۲/۰۴/۰۱
اجرای امداد شبانه روزی در كشور
۱۳:۵۰ | ۱۳۹۲/۰۴/۰۱
اجاره خودرو
همزان با آغاز تابستان و از سوی امداد خودرو رفاه ایرانیان اعلام شد:

اجرای امداد شبانه روزی در كشور

پرشین خودرو: مدیرعامل امداد خودرو رفاه ایرانیان از ارائه خدمات این تعاونی امدادی به صورت شبانه روزی و در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو»، با آغاز سفرهای تابستانی و همچنین تعامل و همکاری بیشتر با سازمان های مرتبط در امر امدادرسانی فنی و تجلیل از نمایندگان استانی در بحث امدادرسانی فنی نوروز 92، نشست تخصصی نمایندگان استانی امداد خودرو رفاه ایرانیان برگزار شد.

در این نشست که با حضور حضور نمایندگان پلیس راه ناجا، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور و سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور برگزار شد، نماینده سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با تقدیر و تشکر از زحمات امدادگران در طرح امداد نوروز 92، کسب رتبه برتر امدادرسانی فنی در جاده ها را به امدادگران و نمایندگان استانی این تعاونی تبریک گفت و بر رعایت هر چه بیشتر دستورالعمل های سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای تأکید كرد.

در ادامه این نشست نماینده پلیس راه ناجا با تبیین دستورالعمل ها، ضوابط و شرایط فعالیت امدادگران در جاده های کشور، بر ارائه خدمات مناسب به هموطنان تأکید کرد و از عملکرد امدادگران و نمایندگان استانی این تعاونی در همکاری با پلیس راه و خدمات رسانی به مردم شریف ایران تقدیر و تشکر كرد.

در این نشست نمایندگان استانی امداد خودرو رفاه ایرانیان با طرح مشکلات و معضلات خود خواستار رسیدگی و ارائه راه حل شدند.

همچنین مدیرعامل امداد خودرو رفاه ایرانیان با اشاره به ارائه خدمات این تعاونی به صورت شبانه روزی در سراسر کشور عنوان کرد: ناوگان امداد خودرویی رفاه ایرانیان در طرح تابستانی خود بالغ بر 987 دستگاه خودرو امدادی، 186 ایستگاه ثابت و سیار امدادی در سراسر کشور امداد رسانی فنی خواهد داشت.

به گفته علیرضا برنجی طرح امدادرسانی در ایام تابستان قرار است در دو مرحله اجرا شود که مرحله اول آن از اول تیرماه آغاز و تا ابتدای ماه مبارک رمضان ادامه دارد و مرحله دوم آن نیز از پایان ماه مبارک رمضان تا 31 شهریور همزمان با بازگشایی مدارس ادامه خواهد داشت.

وی تصریح کرد: در این طرح تمامی جاده ها و محورهای کشور خصوصا مسیرهای منتهی به شهرهای زیارتی و گردشگری تحت پوشش خدمات رسانی فنی این تعاونی قرار خواهند گرفت.

برنجی در پایان خاطرنشان كرد: مسافران در صورت نیاز به خدمات امدادی می توانند بصورت 24 ساعته با شماره تلفن 64026-021 مرکز پیام امداد خودرو رفاه ایرانیان تماس حاصل كنند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!