جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
اتاق فضای رقابتی را ارتقا می دهد
۱۲:۲۵ | ۱۳۸۹/۱۲/۰۳

اتاق فضای رقابتی را ارتقا می دهد

پرشین خودرو:با حضور در اتاق بازرگانی، ارتقای فضای رقابتی میان بنگاه های اقتصادی و در راستای آن رشد كشور را شاهد خواهیم بود.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از موج، علی حداد قائم مقام شركت زامیاد، با بیان این مطلب اظهار داشت: با توجه به رشد روز افزون صنعت و مشكلات عدیده موجود در آن به ویژه صنعت خودرو كه به تنهایی چهار درصد تولید ناخالص داخلی را به خود اختصاص داده است، حضور موثر در اتاق بازرگانی یكی از راه حل های مرتفع كننده در این شاخه از صنعت می باشد كه می تواند نقش تاثیرگذارتری در افزایش رقابت میان بنگاه های صنعتی و در پی آن رشد صنعت كشور را ایفا کند.

وی در خصوص شركت و پس از آن كناره گیری خود از هفتمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران، اظهار داشت: این اقدام در راستای یكپارچگی و توانمندسازی حضور صنعت گران به ویژه خودروسازان در این دوره از انتخابات انجام شد كه با توجه به سوابق و تجربه آقای "ایمانی" رییس هیئت مدیره گروه خودروسازی سایپا به نفع وی، تصمیم به كناره گیری از این دوره از انتخابات گرفتم.

حداد در پایان خاطرنشان کرد: گستردگی صنعت خودروسازی و طبعا مشكلات موجود، نیازمند فضایی است تا مدیران و كارشناسان این حوزه بتوانند، امور را به گونه ای هدایت كنند تا بهره وری و ارتقای صنعت كشور را شاهد باشیم و این امكان فقط با حضور در اتاق بازرگانی محقق خواهد شد.

نظر بینندگان
!
!
!