جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
برخورد مرگبار 206 با عابر پیاده
۱۱:۱۰ | ۱۳۹۲/۰۴/۱۲

برخورد مرگبار 206 با عابر پیاده

پرشین خودرو: تصادف مرگبار 206 با عابر و مشاهده صحنه حادثه برخورد شدید دو تریلر را همراه داشت.

به گزارش «پرشین خودرو»، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی در تشریح این حادثه گفت: ساعت 1:26 بامداد امروز یک حادثه تصادف خودرو در مسیر غرب به شرق اتوبان آزادگان بعد از جاده ساوه به سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد. بلافاصله آتش نشانان دو ایستگاه خود را به محل حادثه رساندند.

وی افزود: در بررسیها مشخص شد یک دستگاه 206 هنگام حرکت در لاین تندرو با عابر پیاده برخورد و از مسیر خود منحرف شده است. خودروی 206 پس از برخورد با گادریل به دلیل ورود به لاین کندرو واژگون شده بود. در ادامه امدادگران اورژانس اعلام کردند عابر پیاده به دلیل شدت جراحات جان خود را از دست داده است.

ملکی ادامه داد: آتش نشانان راننده خودروی 206 که زن 34 ساله ای بود را از داخل خودرو خارج شده و تحویل امدادگران اورژانس دادند.

به گزارش مهر، سخنگوی سازمان آتش نشانی تصریح کرد: در لاین مخالف محل حادثه یک دستگاه کامیون که بار آب معدنی داشت با یک دستگاه تریلر که برای مشاهده صحنه تصادف متوقف شده بود برخورد کرده و راننده کامیون که مرد 34 ساله ای بود در داخل خودرو گرفتار شده بود. آتش نشانان پس از ایمنی سازی محل راننده را خارج کرده و تحویل امدادگران اورژانس دادند. ساعت 2:45 عملیات آتش نشانان به پایان رسید.

برچسب ها:
تصادفکشته
نظر بینندگان
ناشناس
vote
۰
vote
۱۳۹۲/۰۴/۱۵
هم وطنان عزیز کشورمون اصلن در رانندگی احتیاط نمیکنن؟ باید یکی به کسانی در رانندگی رعایت نمیکنن گوشزد کنن؟
!
!
!