شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۴۰ | ۱۳۹۲/۰۴/۱۲
افت کیفی محصولات گروه بهمن
۱۵:۴۰ | ۱۳۹۲/۰۴/۱۲
اجاره خودرو

افت کیفی محصولات گروه بهمن

پرشین خودرو: گزارش خردادماه امسال شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران(ISQI ) نشان می دهد که در بخش وانت شاهد افت 40 درصدی تولید در مقایسه با ماه قبل هستیم به طوریكه بیشترین تاثیر در این روند مربوط به کاهش قابل توجه تولید خودروهای گروه صنعتی بهمن یعنی وانت مزدا تک کابین و وانت مزدا دو کابین و همچنین وانت پیکان است.

به گزارش «پرشین خودرو»، با توجه به کاهش تولید خودروهای وانت در خرداد ماه، ارزشیابی این خودروها دارای تنزل 10.4 درصدی بوده به طوریكه از شش مدل خودروی ارزشیابی شده دو مدل در سطح كیفی خوب و چهار مدل نیز در سطح كیفی قابل قبول قرار گرفت.

همانطور كه در جدول رده بندی كیفی قابل مشاهده است، وانت کاپرا محصول شركت بهمن موتور در صدر و وانت پیكان محصول شركت ایران خودرو تبریز در انتها قرار گرفته‌ است.

در بررسی روند تغییرات میانگین نمره منفی گروه وانت نسبت به ماه قبل مشاهده می کنیم که وانت کاپرا بیشترین درصد بهبود و وانت مزدا تک کابین هم بیشترین درصد تنزل را داشته است.

در بخش عیوب فنی و عملكردی، خودروی وانت پیکان بیشترین نمره منفی را كسب کرد. از طرفی شاهد تنزل 1.4 درصدی نمره منفی نسبت به ماه قبل هستیم كه بیشترین تاثیر در این روند مربوط به وانت کاپرا است. در بخش تزئینات و مونتاژی شاهد افت 2.9 درصدی هستیم که عمدتا مربوط به روند رو به نزول خودروی وانت کاپرا است.

در ضمن خودروی وانت مزدا دو کابین بیشترین نمره منفی را در این بخش كسب کرد. در بخش بدنه هم به مانند بخش تزئینات و مونتاژی خودروی وانت مزدا دو كابین بیشترین نمره منفی را كسب کرد اما در این بخش از ارتقا كیفی 1.4 درصدی نمره منفی نسبت به ماه قبل برخوردار هستیم كه بیشترین تاثیر در این روند مربوط به خودروی وانت کاپرا می باشد.

در بخش رنگ در ماه جاری خودروی وانت کاپرا بیشترین نمره منفی را به خود اختصاص داد، همچنین شاهد بهبود 12.2 درصدی نسبت به ماه قبل هستیم که بیشترین تاثیر مربوط به کاهش نمره رنگ خودروی وانت کاپرا است.

در بخش ایرادات مهم و اساسی روند رو به رشد 19.0 درصدی را شاهد می باشیم كه خودروهای وانت مزدا دو كابین و وانت پیکان بیشترین تاثیر را داشته‌ است و در نهایت میانگین نمره منفی خودروهای گروه وانت بهبود کیفی 1.1 درصدی را نسبت به ماه قبل داشته است كه غالبا مربوط به روند رو به رشد خودروهای وانت کاپرا و وانت پیکان می باشد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
کيفيتگروه بهمن
نظر بینندگان
!
!
!