جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۵۲ | ۱۳۹۲/۰۴/۲۰
تأیید تخلف 13 جایگاه عرضه سوخت
۰۹:۵۲ | ۱۳۹۲/۰۴/۲۰
اجاره خودرو

تأیید تخلف 13 جایگاه عرضه سوخت

پرشین خودرو: شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی سکوت خود را شکست و پس از چند روز بالاخره تخلف ۱۳ جایگاه با کارت‌های سوخت باطل شده را تائید کرد.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از تسنیم، در پی درج اخبار متفاوت از کشف شبکه سؤاستفاده از کارت های سوخت باطله و اظهار نظرهای گوناگون از سوی برخی افراد غیر کارشناس، روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران به منظور تنویر افکار عمومی طی اطلاعیه ای چگونگی پیگیری و اقدامات بازدارنده را به شرح ذیل اعلام نمود:

1- براساس همکاری مشترک سازمان بازرسی کل کشور و شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در راستای پایش اطلاعات سوخت گیری و رصد منشا تولید سوخت گیریهای نامتعارف، 13 جایگاه که دارای بیشترین سوخت گیریهای نامتعارف بودند تحت کنترل قرار گرفت که در نهایت ملاحظه گردید در جایگاه های مذکور با قطع ارتباط بین تلمبه با سرور جایگاه ، امکان کنترل لیست سیاه را سلب نموده و با کارتهایی که در گذشته در لیست سیاه قرار گرفته بودند و هنوز به صورت فیزیکی ابطال نشده بودند سوختگیری می شد و این موضوع به دلیل طراحی شبکه سامانه هوشمند سوخت به صورت دقیق شناسایی گردید. یادآور می شود در هر سیستمی با قطع ارتباط سیستم دچار اختلال جدی می شود لکن در سیستمهای پیشرفته، خدمت رسانی متوقف نشده و پیغام های هشدار گونه جهت بررسی موضوع تولید می شود.

2- پس از کشف موضوع اقدامات شامل افزایش سطح پایش اطلاعات سامانه و ارتقاء لازم انجام شده است . درضمن متخلفین در کمیته رسیدگی به تخلفات فرآورده های نفتی ناشی از قراردادهای فیمابین محکوم شده اند و از طرفی برخی مسئولین جایگاه ها توسط سازمان بازرسی به مرجع قضایی معرفی شدند و پرونده در دادسرای عمومی تهران تحت پیگیرد می باشد . بدیهی است تخلفات کشف شده خللی در میزان سهمیه مصرف کنندگان ایجاد ننموده است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!