جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷
پرشین خودرو
واژگونی مرگبار دو خودرو
۱۱:۰۹ | ۱۳۹۲/۰۴/۲۵

واژگونی مرگبار دو خودرو

پرشین خودرو: رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا از کشته شدن 4 نفر و مصدومیت 2 نفر در 2 حادثه واژگونی در روز گذشته خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو»، سرهنگ رضا سلبی، رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا اعلام کرد: در ساعت 12:25 روز گذشته بر اثر واژگونی یک‌دستگاه وانت پیکان در کیلومتر 101 محور روستایی زیرکوه در استان خراسان جنوبی، 2 نفر جان خود را از دست دادند و یک نفر مجروح شد که کارشناسان پلیس راه علت این واژگونی را عدم توجه به جلو از جانب راننده وانت پیکان اعلام کردند.

وی همچنین افزود: همچنین در ساعت 19 روز گذشته بر اثر واژگونی یک‌دستگاه کامیون ایسوزو درکیلومتر 20 محور شیراز - خرامه در استان فارس موجب مرگ 2 نفر و زخمی شدن 2 نفر دیگر شد و کارشناسان پلیس راه علت این واژگونی را تخطی از سرعت مطمئنه از جانب راننده کامیون ایسوزو اعلام کردند.

سلبی به فارس گفت: با بررسی تصادفات روز گذشته مهمترین علل حوادث تخطی از سرعت مطمئنه 24 درصد، عدم توجه به جلو 18 درصد، انحراف به چپ 18 درصد، عدم رعایت حق تقدم 13 درصد و خستگی و خواب آلودگی 7 درصد بوده است؛ همچنین 35 درصد از تصادفات مذکور مربوط به واژگونی خودروها، 3 درصد آن نیز مربوط به برخورد با عابرین پیاده بوده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی با اشاره به سقوط یک دستگاه پراید به دره ای به عمق 50 متری در جاده امامزاده داوود خاطرنشان کرد: این حادثه ساعت 16:46 روز دوشنبه به سازمان آتش نشانی اطلاع داده شد و آتش نشانان پس از حضور در محل دریافتند خودرو از مسیر اصلی منحرف و به عمق 50 متری دره سقوط کرده است. در اثر این حادثه خودرو آتش گرفته و راننده در میان شعله های آتش گرفتار شده بود. آتش نشانان پس از خاموش کردن خودرو، پیکر سوخته راننده را از داخل ماشین بیرون کشیده که امدادگران اورژانس مرگ او را تایید کردند.

معاون عملیات پلیس راه بامداد امروز از مصدومیت 4 نفر بر اثر واژگونی یک‌دستگاه اتوبوس ولوو در استان زنجان خبر داد.

سرهنگ اسفندیاری، معاون عملیات پلیس راه اعلام کرد: در ساعت 2:11 بامداد امروز بر اثر واژگونی یک‌دستگاه اتوبوس ولوو درکیلومتر 33 آزاد راه زنجان - قزوین در استان زنجان موجب مجروح شدن 4 نفر گردید.

اسفندیاری افزود: کارشناسان پلیس راه علت این واژگونی را عدم توجه به جلو از جانب راننده اتوبوس ولوو اعلام کردند.

برچسب ها:
تصادف
نظر بینندگان
!
!
!