سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۳۵ | ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
راه اندازی مرکز شماره گذاری خودرو چیتگر
۱۲:۳۵ | ۱۳۹۲/۰۵/۰۵
اجاره خودرو
تا پایان سال صورت می گیرد

راه اندازی مرکز شماره گذاری خودرو چیتگر

پرشین خودرو: مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران از کلنگ زنی مرکز شماره گذاری خودرو در مرکز خرید و فروش خودروی چیتگر خبر داد و گفت: طی تفاهم نامه ای با ناجا، کلنگ احداث مرکز شماره گذاری خودرو واقع در چیتگر به تازگی به زمین زده شد و تا پایان سال راه اندازی می شود.

به گزارش «پرشین خودرو»، رضا قدیمی ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: مرکز خرید و فروش خودرو چیتگر که چند ماه پیش فعالیت خود را آغاز کرد، دارای زمینی به مساحت 5/17 هکتار است و قرار شد مرکز شماره گذاری خودرو و دفتر اسناد رسمی نیز دراین مرکز دایر شود تا شهروندانی که در روز جمعه برای خرید و فروش خودرو مراجعه می کنند، مراحل شماره گذاری و محضر را نیز در همین مرکز انجام دهند.

وی افزود: نیروی انتظامی نیز طی تفاهم نامه ای مرکز شماره گذاری معتبر خود را به این مجموعه برای انجام اقدامات لازم معرفی کرده است.

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران به استقرار سیستم بانکی در این مرکزنیز اشاره کرد و گفت: برای تسهیل خرید و فروش خودرو در مرکز چیتگر، باجه های بانکی نیز مستقر خواهند شد.

قدیمی با اشاره به لزوم انتقال نمایشگاه داران به مرکز حاشیه ای شهر خاطرنشان ساخت: با تجهیز مرکز چیتگر به امکانات مورد نیاز، شرایط حضور نمایشگاه داران در این مجموعه و اختصاص دادن سکوهایی با نام خودشان در این مجموعه بیشتر فراهم شده و آنها نیز تمایل بیشتری برای حضور خواهند داشت.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!