سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۱۱ | ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
۱۴۰ جایگاه CNG تعطیل شد
۱۰:۱۱ | ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
اجاره خودرو

۱۴۰ جایگاه CNG تعطیل شد

پرشین خودرو: دبیر انجمن صنفی صنعت CNG کشور گفت: در جلسه عصر امروز کمیسیون انرژی با مخالفت سازمان حمایت با افزایش کارمزدهای جایگاه‌های CNG این کارمزد در حد ۴۰ تومان در هر مترمکعب باقی ماند.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از تسنیم، مرتضی ابراهیمی اظهار داشت: عصر امروز جلسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی به‌منظور بررسی مشکل جایگاه‌های عرضه سوخت CNG برگزار شد و روی افزایش کارمزد جایگاه‌های عرضه به‌منظور رفع مشکلات پیش‌آمده در عرضه این سوخت بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

وی افزود: در حالی که اعضای کمیسیون انرژی روی افزایش کارمزدها اتفاق نظر داشتند و گزارش رسمی سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان برای سال 92 نیز از لزوم افزایش کارمزدها برای این سال حکایت داشت، اما مسئولان این سازمان با افزایش کارمزدها مخالفت کردند.

دبیر انجمن صنفی صنعت CNG تصریح کرد: مسئولان سازمان حمایت از مصرف کنندگان اعلام کردند که با توجه به شرایط اقتصادی حال حاضر کشور افزایش کارمزدها مشکلاتی را برای مردم به وجود خواهد آورد و با مخالفت این سازمان، کارمزد عرضه CNG در حد 40 تومان در هر مترمکعب باقی ماند.

ابراهیمی از تعطیلی 140 جایگاه عرضه CNG در سراسر کشور به‌دلیل مشکلات اقتصادی عرضه این سوخت برای جایگاه‌داران خبر داد و گفت: با افزایش نیافتن کارمزدها باید منتظر افزایش تعطیلی‌های جایگاه‌های عرضه CNG و ادامه صفهای طولانی خودروها در جایگاه‌های عرضه باشیم.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
گازسی.ان.جیCNG
نظر بینندگان
!
!
!